Восени у Вінниці відкриють «Місто професій»: діти «працюватимуть» та «зароблятимуть» гроші

Національний проект на меті якого – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях запрацює у Вінниці 9 вересня. Цього дня найменші містяни зможуть опанувати понад 70 професій.

Ініціатором проведення профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Місто професій» став Міжнародний діловий журнал «Community» та його засновниця Тетяна Люлька.

Як зазначають організатори проекту, сьогодні це перший і єдиний масштабний соціальний профорієнтаційний проект у країні. Минулого року його учасниками стало понад 350 000 дітей в 25-ти містах України. Загалом проект мандрує країною четвертий сезон і черга Вінниці настане 9 вересня. Цього дня Місто професій розгорнеться на Європейській площі.

Як зазначає ініціаторка проекту Тетяна Люлька, завдяки профорієнтаційній спрямованості та ігровому формату заходу діти можуть отримати максимальне розуміння важливості та значимості тієї чи іншої професії.

Суть у тому, що при вході в імпровізоване «Місто професій» кожна дитина отримує паспорт, потім обирає фах із представлених на карті професій та одразу може іти влаштовуватися на роботу.

Перед тим, як маленькі робітники приступлять до виконання тієї чи іншої роботи, фахівці своїх галузей – рятувальник, кінолог, поліцейський, лікар, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, діджей, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо – проводять майбутнім працівникам короткий майстер-клас.

Найстаранніші працівники та працівниці отримуватимуть заробітну плату в спеціальній валюті, яку зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків, що діятиме на території.

Важливо також те, що працівники, які представлятимуть професії, мають знати усе про свою роботу, любити її та із задоволенням демонструвати її переваги. Це, на думку організаторів, сприятиме формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру.

  • «Саме зараз ми з вами формуємо світосприйняття майбутніх фахівців – бізнесменів, спортсменів, дипломатів – допомагаючи їм зробити свідомий вибір майбутньої кар’єри заради власного щасливого майбутнього, заради формування позитивного іміджу України у світі», – наголошує Тетяна Люлька.

Нині організатори запрошують вінницькі заклади, компанії та організації приєднатися до проекту, презентуючи актуальні професії. Стати партнером проекту можна зареєструвавшись ТУТ.

«Місто професій» працюватиме на Європейській площі з 12.00 до 15.00 і, як зазначають організатори, потрапити до нього можна буде лише у супроводі дітей від 2-х до 17-ти років. Участь у заході безкоштовна.

Фото з Фейсбук-сторінки “Місто професій”

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору