Волонтери шукають спонсорів свята для дітей загиблих АТОвців

Допомогти організувати та втілити туристичну подорож для дітей загиблих АТОвців Вінниччини просять вінницькі та немирівські волонтери.

12 дітей віком від трьох до 12-ти років, за планами волонтерів, починаючи із 29 травня відвідають виставки, музеї, цікаві туристичні місця. Планується таку акцію реалізовувати протягом майже трьох тижнів.

  • Ми хочемо своїми силами зробити дітей хоч трохи щасливішими, дати їм можливість хоча б трохи поподорожувати, – каже вінницький волонтер та учасник АТО Олександр Прилюк. – Ініціатором ідеї є Вінницька районна рада, яка звернулась до нас, щоб втілити її спільними зусиллями.

Зокрема, для дітей організовують екскурсії до музеїв, 12 червня відбудеться концерт у Немирові. Наразі є домовленість із немирівським санаторієм «Авангард», у якому діти відпочинуть та оздоровляться.

У планах: влаштування подорожі загальною протяжністю у сто кілометрів по природним заповідникам, цікавим туристичним місцинам, зокрема – подорож в село Печору, що у Тульчинському районі та у Скіфське городище «Великі вали» поблизу Немирова.

  • На природі разом із дітьми хочемо приготувати куліш, організувати цікаві квести. Потім повеземо їх у Вінницю і зробимо екскурсію у музеї штабу Повітряних Сил. Військовослужбовці зроблять дітям подарунки. Дітям потрібні нові приємні враження. Програма наповнюється поступово, але багато залежить від допомоги.

Волонтери кажуть, що хочуть зробити більше, проте є проблема – не вистачає спонсорських коштів та партнерських пропозицій.

  • Нам багато не потрібно, – каже волонтер. – Було б чудово, якби хтось міг забезпечити нас транспортом, паливом, – додає Олександр Прилюк.

Щоб допомогти волонтерам, можна звернутись до Олександра Прилюка за номером 067-215-12-13.

Однією із успішних акцій, втілених за участю Олександра Прилюка, була «Вінниця консервативна»: тоді вдалося зібрати близько чотирьох тонн консервації для бійців АТО всього за один тиждень.

Головне фото – Дмитро Муравський

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору