“Власно” скасувало власну прес-конференцію щодо побиття Воловодюка

Медіа-центр “Власно”, який анонсував сьогоднішню прес-конференцію щодо побиття засновника медіа-центру Володимира Воловодюка, скасував власний захід безпосередньо перед його початком.

У приміщенні Вінницького прес-клубу, де мав відбутися брифінг та виголошення заяви, о 13:00 зібралося кілька десятків людей: місцевих журналістів та активістів “Дорожнього контролю”. Саме останніх журналісти “Власно” учора ввечері прямо звинуватили в організації та виконанні побиття на Володимира Воловодюка.

Нагадаємо, що напад на Воловодюка відбувся вчора ввечері на вулиці Магістратській у Вінниці. Як повідомило видання “Власно”, чоловіка бейсбольними бітами побили молодики, завдавши йому числених травм та переломів, а також спричинивши відкриту черепно-мозкову травму. Журналісти “Власно” розцінили подію як помсту за журналістську та громадську діяльність Володимира Воловодюка та звинуватили в цьому ГО “Дорожній контроль”, яких раніше вони назвали “тітушками”.

Сьогодні ж активісти “Дорожнього контролю” разом з журналістами хотіли дізнатися подробиці учорашньої події від журналістів “Власно” та очільниці видання Ольги Маліновської. Однак вже в приміщенні прес-клубу співробітниці “Власно” повідомили, що Ольга Маліновська скасувала прес-конференцію, а натомість проводить пряму-трансляцію своєї заяви у Фейсбук.

Відтак, журналісти “Власно” закликали колег замість живої прес-конференції, слухати заяву Маліновської в односторонньому порядку через соцмережу. Співробітниця медіа-центру “Власно” пояснили таку позицію Маліновської тим, що за її інформацією на прес-конференції можуть відбутися силові провокації.

Така позиція видання “Власно” обурила активістів “Дорожнього контролю”. Вони вимагали від присутніх журналістів видання пояснити їхні мотиви, коли вони назвали “Дорожній контроль” організаторами та виконавцями побиття Володимира Воловодюка, а ще раніше називали “тітушками”. Однак усі ці запитання наявні у прес-клубі журналісти “Власно” переадресовували до Ольги Маліновської, пояснюючи, що вони тут – ні до чого.

 

Зрештою, після здійнятого галасу та взаємних звинувачень, очільниця прес-клубу Наталія Болховська закрила прес-конференцію з огляду на відсутність самих її спікерів. Активісти – деякі з яких прийшли на захід з дітьми, а дехто – із собаками, покинули приміщення, і вже на вулиці висловили намір піти “розбиратися” в офіс партії “Народний контроль”, з якою і пов’язують видання “Власно”.

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією