× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Влада відповіла, чи з’явиться на Старому місті канатна дорога

Сьогодні, 13 травня, влада дала відповідь на петицію, в якій вінничани просили спорудити канатну дорогу через Південний Буг в районі Старого міста. Як зазначається, транспорту який зараз курсує містом, є цілком достатньо для потреб мешканців Вінниці. Відтак, прохання щодо будівництва об’єкту було відхилено. 

Нагадаємо, у січні 2018 року канатну дорогу пропонували побудувати в рамках проекту “30 +1 ідея для міста”. А вже 25 квітня 2019 року Роман Куземський подав електронну петицію з проханням створити канатну дорогу з вул. Р. Скалецького до Старого міста, а також від лікарні ім. Ющенка до Сабарова.

Міськрада у відповіді на таку пропозицію зазначила, що наразі містом курсує транспорт “Вінницької транспортної компанії”, а саме:
• Трамваїв – 74 вагони;
• Тролейбусів – 131 одиниця; 
• Муніципальних автобусів – 60 одиниць; 
• Маршрутних таксі – 231 одиниця. 

Підкреслюється, що така кількість транспорту та його графік затверджені відповідно до потреб мешканців міста. До того ж, “будівництво канатної доріжки через річку Південний Буг з вул. Р. Скалецького до Старого міста потребує значних капіталовкладень, які в даний час не передбачені в бюджеті Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Фото – kidpassage.com

Читайте також: Канатна дорога через Буг на Старе місто: вінницькі урбаністи презентували чергову ідею просторового розвитку. ГРАФІКА

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору