У Вінниці створять нову програму розвитку громадського сектору

Як ініціювати діалог влади з громадою та де знайти фінансування для проектів? Як вирішувати проблеми в громадському секторі та досягнути поставлених цілей? Наступного тижня допоможе зібрати відповіді на ці питання та невдовзі сформувати усе в єдиний текст координаторка ГО “Центр UA” у Вінницькій області – Олена Данілова.

 

25 червня о 17:15 в Хаб.Вінниця (вул. Пушкіна, 11) відбудеться публічна консультація щодо написання міської програми розвитку інституцій громадяньського суспільства.

Оскільки попередня програма завершилась ще у 2017 році, виникає потреба створювати нову на 2019-2020 роки. Під час консультації представники органів місцевого самоврядування разом із громадськістю обговорять, якою має бути нова програма, які виклики стоять перед громадським сектором, як об’єднати зусилля задля написання програми розвитку ІГС, що базуватиметься на потребах громадського сектору та міста.

Читайте також: Вінницький NGO-Хаб невдовзі отримає новий бренд

До участі у обговоренні долучаться:

  • Роман Бочевар, директор департаменту правової політики та якості ВМР
  • Аліна Дяченко, директорка КП Інститут розвитку міст
  • Станіслав Данілов, заступник директори КП “Інститут розвитку міст”
  • Наталя Малецька, начальниця інформаційно-аналітичного відділу ВМР
  • Леся Найчук , голова правління ФГ «Подільська громада»
  • Олена Гусак, заступниця голови правління ГО “Гармонія”
  • Валентина Ткачук, голова ГО “Територія мам”
  • Світлана Дмітрєєва, голова ГО “Інноваційна дія”
  • Максим Студілко, директор з розвитку ГО “Джерело Надії”

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій із залученням представників різних зацікавлених сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, котрі будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

 

Де: Хаб.Вінниця (вул. Пушкіна, 11, перший поверх)

Коли: понеділок, 25 червня о 17:15

Вхід: вільний

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Данілової – 097 61 311 51

Публічна консультація відбудеться у рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору