Вісім годин та 13 спікерів: вінницьких студентів кличуть на Microsoft Student Partners Roadshow

Для студентів, які «живуть» сучасними технологіями, є можливість отримати нові знання та навички – 15-го вересня у Вінниці відбудеться безкоштовна конференція «Microsoft Student Partners Roadshow».

В рамках конференції, яка подорожує країною (Київ, Львів, Одеса, Дніпро), у Вінниці експерти говоритимуть одразу про декілька напрямків у сучасних технологіях, розробку рішень, хмарні сервіси, про Microsoft і не тільки.

Під час лекції вінницькі студенти дізнаються більше про Microsoft Azure, C#, Microsoft HoloLens, Docker, Xamarin, JetBrains Rider IDE тощо.

У якості експертів виступатимуть студенти профільних навчальних закладів та досвідчені фахівці. Зокрема серед 13-тьох спікерів:

  • Дмитро Жлуктенко – Microsoft Student Partner, студент Львівської Політехніки, .NET розробник в компанії Euristiq, технічний блогер
  • Андрій Чебукін – Співзасновник The Secret Circle Solutions, викладач в КА «ШАГ», .NET-розробник, сертифікований розробник рішень для Windows 8 на C# (MCSD).
  • Ігор Леонтьєв – Microsoft Azure MVP, Засновник та iдейний натхненник MSP Roadshow. Azure Arhitect and DevOps,ALM у VISEO Group. Франція
  • Антон Долгополов – учасник Garage48 & Media Hack Weekend. Випускник першої інкубаційної програми в Open Data Incubator 1991.

Із повним переліком тем конференції, спікерів та іншими подробицями можна ознайомитися ТУТ. Для участі в конференції потрібно зареєструватися.

Конференція розпочнеться 15 вересня о 10-ій ранку та триватиме до 18-ї години в приміщенні Галереї ХХІ (вулиця Архітектора Артинова, 12-а).

Вхід на конференцію – вільний. Окрім того, організатори обіцяють учасникам подарунки від Microsoft – сертифікати на користування продуктами, футболки, фляги, павербанки тощо.

Microsoft Student Partners – це щорічна глобальна програма нагородження та визнання досягнень студентів у сфері вивчення та впровадження ІТ. У рамках проекту обмінюються досвідом та знаннями студенти з понад сотні країн світу.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору