VinWay-7: у Вінниці вийшов на маршрут новий 31-метровий вінницький трамвай. ФОТО

У понеділок, 4 грудня, на рейки вийшов черговий VinWay. Це вже третій вінницький трамвай, який виготовили протягом 2017 року. 

Трамвай №223 має довжину у 31 метр. Загалом, від початку реалізації програми з модернізації муніципального транспорту, це вже сьомий VinWay, а до кінця року планують завершити роботу ще над одним – 14-метровим, повідомляє “Вінницький трамвай” з посиланням на Вінниця.info.

  • Від попереднього, шостого трамваю, він відрізняється тим, що зроблені округліші сходи зі склопластика, вони зручніші та безпечніші, – розповідає директор “Вінницької транспортної компанії” Михайло Луценко. – В дверях встановлене запобіжне пристосування, яке надійніше блокує двері. Ми постійно з кожним вагоном удосконалюємо сам принцип роботи дверей. Трамвай розрахований на перевезення 168 пасажирів, де 44 місця для сидіння. Обкатку ми вже зробили, всі випробовування пройдені, є відповідні документи на право експлуатації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамваї, як кораблі: у Вінниці показали, як готують до виходу нові VinWay. ФОТОРЕПОРТАЖ

Новий трамвай також обладнаний дачиками руху на посадкових площадках, камерами відеонагляду в салоні та ззовні. Як повідомив Михайло Луценко, до кінця місяця у компанії завершать роботу над ще одним вагоном, який матиме номер 147. Наразі вже зроблений кузов, закуплена спеціальна система для його роботи. Фахівці підприємства монтують систему управління. Сам трамвай зроблений майже на 50%. Традиційно, трамваї будуть низькопідлоговими.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору