Вінницю вчетверте визнано найкомфортнішим містом в Україні

Згідно з результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг”, здійсненого на замовлення Міжнародного Республіканського інституту (IRI), Вінницю в черговий раз визнано найкомфортнішим містом України. 

Про це було оголошено сьогодні, 23 березня під час щорічної Конференція «З демократичного врядування», що триває у ці хвилини в Києві. Серед іншого під час конференції були оприлюднені результати Всеукраїнського муніципального опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI), зокрема, рейтингу найкомфортніших українських міст.

Інформацію на своїй сторінці також підтвердив міський голова Сергій Моргунов:

“Опитування уже традиційно проводилось серед мешканців у понад 20 найбільших містах нашої держави. До речі, приємно, що у зведеному рейтингу міст в порівнянні з минулим роком у Вінниці покращились результати по індексу задоволеності якістю 22 сфер і послуг.

Щиро радію з того, що вінничани позитивно оцінюють ті зміни, які відбуваються у місті і які результатом роботи усієї громади. Для нашої команди це великий стимул продовжувати курс на інноваційний розвиток Вінниці”, – написав міський голова.

Як видно із таблиці, розданої учасникам конференції, Вінниця покращила свої позиції у порівнянні з минулим роком та має коефіцієнт 3,6 у порівнянні з минулорічним 3,5.

 

На другому і третьому місці цього разу також розташувалися Харків і Луцьк, однак цього разу центр Волині обігнав харків’ян.

Читайте також: Вінницю втретє визнано найкомфортнішим містом в Україні

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Алексей Машковцев

  Рейтинг составлен на основе мнений горожан и большую роль играет лояльность местного населения к городским властям. Интересно было бы посмотреть рейтинг составленный профессионалами.

  • Ihh

   100% c вами согласен, сам с Винницы, хочу сказать что выбирать лучшее с худших это смешно, существовать в этом городе можно, но вирости в нем как конкурентно способный профессионал и не выезжать будет трудно, вся торговля в Киеве и не только.. Науку не развивают, университеты чахнут, Петя! молодец! скушай конфетку! коррупция поражает, одна надежда на антикоррупционный суд, после него наверно будет вся надежда на антикоррупционный суд для антикоррупционных судов. В Виннице ничего особо не поменялось в плане правления мафиозных кланов, как был тут один бывший боксер так и остался. Деньги воруют, все в офшоры, а нам друзья хорошего настроения. Очень порадовала стаття что я живу в лучшем городе ахахах, боже, хоть не подлизывайте себе так больше…

   • Вячеслав Демченко

    да, во всем виноват порошенко)))

    • Ihh

     такое не писал, ну например посмотри, закон о ношении оружия в ВРУ принимали 2 для, закон о антикоррупционном суде до сих пор.. ну шо я скажу, есть и те которым жить с золото-батонными не проблема, но не мне))

   • Вячеслав Демченко

    остается только собрать пожитки и уехать в счастливую расию…

    • Ihh

     ага)) сам туда не хочешь?)))

   • Sergo Oliynik

    У каждого свое мнение….

   • Serg Tumanius

    Шмарклі витри і працюй, ледарю.

    • Ihh

     )) само собою

 • Yuriy

  С Винницы люди массово валят в Киев и за бугор, а на их место приезжают с районов. Остаются те, кому здесь нравится, естественно, что они проголосовали положительно.

  • Вячеслав Демченко

   а откуда не валят?