Вінницю обрано містом проведення міжнародної виставки «Аероконгрес-2017»

18 жовтня у Вінниці відбудеться IV Міжнародна авіаційна конференція і виставка «Аероконгрес-2017».

Як повідомляє Центр транспортних стратегій із посиланням на Асоціацію «Аеропорти України», до Вінниці на захід завітають українські високопосадовці та зарубіжні гості.

Зокрема йдеться про представників Кабміну, Міністерства інфраструктури, Державної авіаційної служби, Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, митниці, місцевої влади, а також народні депутати, директори українських аеропортів та зарубіжні гості.

«Родзинкою» цьогорічного аероконгресу буде виділення окремих блоків із презентаціями та дискусіями щодо авіації загального призначення (малої авіації), туристичної галузі, а також – логістичного блоку за участі представників «Укрзалізниці» та «Укрпошти».

«Вінницю обрали одразу з кількох причин» – говорить Євген Трескунов, радник мера Вінниці та модератор конференції.

Перша причина – привернення уваги до регіональних аеропортів, зокрема Вінницький, на думку організаторів, зможе розкрити їх потенціал та проблематику.

По-друге, оскільки захід є міжнародним й відтак багато гостей будуть добиратися через Київ, Вінниця є зручною з точки зору логістики. Третя причина, за словами організаторів – підтримка та зацікавленість місцевої влади у розвитку авіаперевезень та туристичних потоків загалом.

Четверта причина – найкращі показники Вінницької області в рейтингу Міністерства економічного розвитку за 2016 рік за показниками економічної ефективності.

«Аероконгрес-2017» відбудеться в приміщенні Вінницької обласної філармонії. Організаторами конференції є Асоціація «Аеропорти України» та Вінницька міська рада.

Асоціація «Аеропорти України» (за участі 92 представників 13 країн світу) організовує аероконгрес щорічно, починаючи із 2013 року. У 2014-му організатори зробили перерву у зв’язку із початком бойових дій на сході країни та складною економічною ситуацією. Наступні два роки конференція відбувалась в Києві.

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією