× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Вінницяоблводоканал» отримав понад 13 тонн рідкого хлору від «Дніпроазоту»

Згідно повідомлення на сторінці “Вінницяоблводоканал” у Фейсбуці, в суботу, 28 липня, на підприємство доставили 13,5 тонн рідкого хлору. 

15 контейнерів із підприємства “Дніпроазот”, за словами начальника підприємства Олександра Чернятинського, вистачить вінничанам на два тижні. Попередню партію «Вінницяоблводоканал» отримали 21 липня. Тоді це були три контейнера.

– Далі працюємо над поставками рідкого хлору з підприємства “Дніпроазот”. Це на даний час єдиний постачальник рідкого хлору для нашого підприємства. Румунія може постачати не більше двох машин хлору в Україну на тиждень. Цього недостатньо для нашого підприємства, – говорить Чернятинський. 

Щоб закуповувати хлор за кордоном, “Вінницяоблводоканал”, по-перше, має мати свої контейнери, яких немає, по–друге – виходити на міжнародні торги.

– Сьогодні власник контейнерів, в яких завозять хлор- Аульська хлоропереливна станція. З-за кордону хлор потрібно довозити лише машинами «Євро-5». Це екологічний стандарт, який є обов’язковим для всіх вантажних авто, які продають у ЄС з жовтня 2008 року. Тобто закуповувати хлор за кордоном не так просто, як декому здається, – повідомив Олександр Чернятинський.

Нагадаємо також, що загалом “Вінницяоблводоканал” планує закупити 140 тонн рідкого хлору за понад 6 мільйонів гривень.

Фото: Civilized.life

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору