«Вінницяоблводоканал» підвищило тариф на вивезення рідких побутових відходів

Сьогодні, 27 липня, на виконкомі міськради було прийнято проект рішення про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, що надаються КП “Вінницяоблводоканал”.

Згідно з ним для населення тариф збільшиться майже на 40 гривень, а для бюджетних установ та інших споживачів – на понад 48 гривень.

Як пояснила заступниця директора Департаменту економіки та інвестицій міськради, начальниця управління економічної політики Ірина Черната, тарифи на підприємстві не змінювалися від 2014 року. За цей час здорожчали основні  складові собівартості тарифу: паливно-мастильні матеріали, витрати на заробітну плату працівників.

  • Послугу з вивезення рідких побутових відходів у місті надає не лише комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал», а також приватні підприємства, – каже Ірина Черната. – Водоканал звернувся до Вінницької міськради  у зв’язку з тим, що змінилася вартість паливно-мастильних матеріалів, зросла мінімальна заробітна плата і взагалі зменшився обсяг вивезення таких відходів.

Ірина Черната та представник Водоканалу

  • Раніше для населення тариф був 46,74 гривні за вивизення кубометра рідких відходів, а буде  86,34  гривні, тобто зросте на 85%. Але варто зазначити, що населення отримує субсидії, – зауважує пані Черната. – Для бюджетних та інших установ тариф становив 46,74 гривні, а на сьогодні в проекті рішення вартість складає 94,97 гривень, тобто ріст – 103%.

До речі про намір змінити тарифи на вивезення рідких побутових відходів підприємство виклало на своєму сайті ще 7 липня.

Головне фото trubos.com.ua

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією