Вінниця відправила зимувати головний фонтан країни. ФОТОРЕПОРТАЖ

Дводенне святкування Покрови, Дня захисника і створення УПА у Вінниці завершилося грандіозним закриттям сезону не менш грандіозного фонтану “Roshen”.

Початок концерту за участі Пономарьова, Братів Гадюкіних і ТНМК анонсувався на 19:00, однак ще задовго до старту на набережній почали збиратися люди. Багато з них розчарувалися, коли побачили, що вихід безпосередньо до води цього разу виявився закритим для публіки, тож усі мусили пробиратися поближче до сцени. Ближче до 20:00 поблизу сцени і вздовж усієї набережної зібралося кілька тисяч людей.

img_1791

img_1981

Із спостережень: мобільні металеві огорожі було виставлено в кілька периметрів – внутрішніх та зовнішніх, зокрема і перед імпровізованою фан-зоною. Однак бажаючим підійти прямо до сцени можна було вільно: гвардійці лише контролювали, аби там не скупчувалося надмір народу. Водночас прохід до “віп-зони”, де на підвищені встановили стільці для бійців АТО, міських чиновників та дружини і сина очільника держави, міг здійснюватися лише за пропусками.

Розпочали з гімну України.

img_1871

img_1895

img_1866

Найближчі люди Президента – Марина та Олексій Порошенки, – до слова, також виступили перед публікою: у рідному місті вони подякували вінничанам і гостям за прийом, і закликали не забувати, що країна кожної миті змагається з великим агресором. Більшість промови Олексія доволі складно було розчути за хором пошепків “син Порошенка, дивись!”

img_1861

img_1903

Виступи офіційних осіб ведучі розбавляли демонстрацією роликів про еволюцію країни та зокрема української музики, кіно, та культури загалом протягом останніх 25-ти років. Потім перейшли до вікторин на знання сучасної української історії: в якості призів вручали диски команд, котрі саме мали виступити на сцені.

img_1979

Олександра Пономарьова, який “любить тільки тебе” та Братів Гадюкіних, котрі вже понад 20 років років “збиткуються” над ФК “Карпати”, змінили на сцені ТНМК.

img_1812

img_1933

img_2021

img_2102

Під невмирущого “Іво Бобула” хлопці вибігли на сцену спочатку в кофтах і шапках, але по мірі розігріву познімали і те, й інше. Фагот на холоді гасав сценою у футболці, а Фоззі – очевидно маючи травму шиї, адже був у спеціальній шині-комірці – вже під кінець скинув шапку.

img_2063

img_2044

img_2114

ТНМК добру половину виступу не вдалося розворушити публіку до потрібної кондиції, але під “Гупало Василь” та “Віва, Україна”, натовп таки почав стрибати і з під сцени буквально пішла пара.

img_2123

В особливий раж увійшли ударник і басист ТНМК, котрі вже після останнього дедлайну від ведучих, продовжували лабати свій власний, гітарно-барабанний дует, завершивши його виконанням українського гімну.

img_2081

Однак на екранах вже розпочинався зворотній відлік до останнього в цьому році, шоу найбільшого в Європі світломузичного фонтану “Рошен”. Нової програми на честь закриття не підготували, тож тисячі містян і гостей Поділля ще раз переглянули шоу “На хвилях любові”: мікс пісень Оксани Білозір всуміш з психоделічним етно-трансом і дабстепом парарельно із зображеннями українських орнаментів, козаків і козачок.

img_2135

img_2143

img_2165

img_2178

img_2206

З огляду на погоду, багатотисячний натовп досить швидко полишив набережну, аби повернутися сюди на нове шоу – вже наступної весни.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору