Вінниця увосьме прийматиме півфінал першості світу з програмування

На два дні Вінниця знову перетвориться на «епіцентр» змагань кращих студентів-програмістів південно-східної Європи. Протягом 20-22 жовтня у нашому місті триватиме півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС.

Як повідомляє «Моя Вінниця», у приміщенні Вінницького національного технічного університету такого роду змагання відбудуться вже увосьме.

Студенти південно-східної Європи (SEERC) не просто вправлятимуться у написанні програмних кодів, а й повинні будуть працювати в умовах обмеженого часу. Також їм потрібно буде проявити свої організаторські та командні здібності для вирішення поставлених задач.

Традиційно паралельно такий же півфінал відбуватиметься у Бухарестському політехнічному університеті (Румунія). На обох майданчиках зберуться близько 50 команд, що представлятимуть кращі країни Балканського півострова (за виключенням Хорватії та Словенії), Молдови та України.

Переможці змагань отримають титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і путівки до світового фіналу, який відбудеться у Пекіні навесні або на початку літа 2018 року.

Окрім того, минулого року Україні надали статус кандидата на проведення світового фіналу у 2022 році.

АСМ-ІСРС- найбільш масова всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої на рівні національних олімпіад беруть участь більше 300 тисяч команд, що представляють близько 10 000 університетів 120 країн світу.

Протягом 15 років поспіль генеральним спонсором фіналу та півфіналів АСМ-ІСРС була корпорація IВМ, а постійну фінансову підтримку надають Facebook, Google та Microsoft.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору