Вінниця увійшла до трійки найбільш інвестиційно-ефективних міст України

Вінниця підтвердила свої лідируючі позиції з інвестиційної ефективності міст. За даними рейтингової агенції «Євро-Рейтинг», Вінниця підтвердила позицію на рівні ineА, що відповідає рівню «максимальний».

 

Оновлення результатів відбувалось за даними четвертого кварталу 2016 року. Отже, за результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності міст, Вінниця увійшла в трійку лідерів. Загалом були опрацьовані дані 30 міст України. Вінниця обігнала інші міста, набравши  210 балів, поступившись лише Львову з 227 балами (друге місце) та Києву із 254 балами (перше місце). Про це повідомляє Вінницька міська рада з посиланням на “Євро-рейтинг”.

Під час оцінювання інвестиційної ефективності досліджували динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в місті, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

Вінниця обігнала навіть місто-мільйонник Харків, яке отримало 207 балів та залишилося на четвертому місці рейтингу інвестиційної ефективності міст. До речі Вінниця покращила свої результати навіть у порівнянні з третім кварталом минулого року, який оцінили в 185 балів. І вже в наступному, четвертому  кварталі, – додаткових 25 балів.

Приміром, Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький та Ізмаїл отримали «високий»  ineВ  рівень інвестиційної привабливості. Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород – «вище середнього»  ineС . Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка, Суми, Черкаси – «середній» ineD. Тоді як решта міст взагалі отримали рівень інвестиційної привабливості «нижче середнього», «низький» та «мінімальний».

Такий рейтинг інвестиційної ефективності українських міст проводять щоквартально. Наступне оновлення результатів рейтингу організатори оцінювання обіцяють вже в червні.

Позначки: , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією