Вінниця увійшла до фіналу конкурсу “Молодіжна столиця України”

Вінниця потрапила до ТОП-10 фіналістів Всеукраїнського конкурсу «Молодіжна столиця України-2018».

Про це повідомляє міськрада.

Перелік фіналістів оголосили вчора, 8 лютого, у Києві. До десятки найкращих міст з досягнень у молодіжній сфері потрапили: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків.

Загалом на участь у конкурсі надійшло більше півсотні заявок. Відзначимо, що від Вінниччини – лише одна, з обласного центру.

Ініціаторами конкурсу є Мiнiстерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics та Національна Молодіжна Рада України.

У результаті наступного тижня оберуть переможця – найбільш комфортного для молоді українського міста. Це станеться 16 лютого у Києві.

Усі охочі також зможуть переглянути засідання Наглядової ради та захисти-презентації фіналістів в онлайн режимі на офіційному сайті конкурсу youthcapital.org.ua.

До речі, одне із основних завдань конкурсу – налагодити і покращити комунікацію між молоддю та владою. А учасниками цього конкурсу стали якраз відділ у справах молоді та туризму міської ради спільно з представниками молодіжних громадських організацій міста.

Графіка з Фейсбук-сторінки “Молодіжна столиця України”

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору