Вінниця святкує День Європи. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Сьогодні, 20-го травня з обіду розпочалося святкування 10-го, ювілейного Дня Європи у Вінниці.

Офіційне відкриття свята розпочалося о 14:00, центр міста – вулиця Соборна, Майдан Незалежності, Європейська площа та Центральний стадіон – вже зараз заповнені людьми та різноманітними атракціями.

ПОВНА ПРОГРАМА ДНЯ ЄВРОПИ

Для того, щоб вінничани не зголодніли, святкуючи День Європи, для них влаштували фестиваль вуличної їжі, де кожен міг знайти собі страву до смаку: від смажених баранчиків – до еко-їжі. 

 

Вздовж вулиці Соборної містяни та гості Вінниці зупинялися не лише або сфотографуватися із живими скульптурами чи приєднатися до того чи іншого майстер-класу. Організатори свята подбали не тільки про естетичне задоволення та розваги, а не забули про не менш важливе бажання кожної людини – поїсти.

По вулиці були облаштовані локації десятьох країн, на більшості з яких можна було познайомитися із традиційною кухнею, які підготували представники вінницьких закладів харчування та магазинів.

Більше читайте в матеріалі: Чим ласували вінничани на День Європи: репортаж з фестивалю вуличної їжі

Насолодитися кавою, спробувати різні сорти, відчути себе у ролі бариста та навіть придбати каву на сувенір — все це вінничани можуть ще до ночі.

На площі неподалік міської ради відчувається насичений аромат кави — все це через те, що 5 вінницьких кавярень вирішили влашувати свято для всіх гостей Дня Європи.


 

Детальніше про Фестиваль у матеріалі: Вінничани люблять «класику»: у Вінниці триває перший фестиваль кави

   
ЄвроВінниця: День Європи стартував масовим танцем дітей та виступом Гройсмана. ФОТО

Так, на Майдані Незалежності встановлено головну сцену свята, де невдовзі розпочнуться концерти симфонічних оркестрів та виступ грузинських танцюристів. Також тут тривають різноманітні виставки, Фестиваль кави та мистецький проект “Вежі Європи”.

   

Вздовж вулиці Соборної встановлено кілька сцен та виставлені павільйони, присвячені звичаям різних європейський країн. Тут також розпочався Фестиваль вуличної їжі. Поруч, на вулиці Артинова військові-прикордонники демонструють власну техніку.

     

 

Поруч, на вулиці Артинова військові-прикордонники демонструють власну техніку.

     

На Європейській площі біля Вежі триває Фестиваль лицарського мистецтва “Орден сонця” та фестиваль “Студвесна”. У ці хвилини на площі відбуваються показові бої історичних реконструкторів та облаштовано “середньовічну селфі-зону.

       

На центральному стадіоні вже відбулися виступи юних вінницьких спортсменів з американського футболу і до свого виступу готується команда “Вінницькі вовки”, невдовзі на стадіоні стартують виступи художній гімнастів та легкоатлетів в рамках фестивалю “Сила міст”.

Що відбувається зараз в середмісті Вінниці – у фоторепортажі Андрія Завертаного.

 

                                                   

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору