Вінниця розпочинає святкувати День міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

Хоч офіційно святкування 654-го вінницького Дня народження розпочнеться о 14:00 з виступів на центральній сцені перших осіб держави, центр Вінниці вже зараз готовий прийняти туристів та вінничан, які вирішили провести цей день у середмісті.

Повна програма святкування Дня Вінниці-2017

Так, на Соборній біля МакДональдсу вже, фактично, відкрита оновлена площа «Ліверпуль»: на лише вночі встановленій «сцені» вже проводять саунд-чек музичні гурти, тут же – поруч з «легальним» пішохідним переходом встановлена ще одна, імпровізована «зебра» – по ній «ідуть» учасники ліверпульської четвірки як на класичному фото.    

Повна програма святкування Дня Вінниці-2017

Водночас Пол Макартні, Рінго Стар та решта «Бітлів» споглядають на своїх «двійників» на дорозі із самої площі «Ліверпуль» – там також вже встановлені їхні «стаціонарні» фігури.

Уздовж Соборної від МакДональдсу та до Майдану Незалежності припарковані раритетні автомобілі – від «кращих» зразків радянського автопрому, до класичних британських кебів  VW-«жуків”, на яких також полюбляли їздити “бітли”.

     

Відкриття Вінниці: що готує місто до свого Дня Народження?

У центральній частині міста – яка нині перекрита для руху транспорту, – велика кількість правоохоронців та працівників спецслужб у цивільному.

   

Окрім того, вже невдовзі на Соборній почне роботу трамвай-кафе: офіційанти та адміністратори кавярні на рейках завершують останні приготування. Паралельно вздовж усієї вулиці розгортаються усі головні локації, зокрема експозиція “Вінниця крізь час”.

   

Вочевидь в рамках експозиції на Соборну близько 10:15 привезли майже справжню “тачанку” часів УНР: очікується, що невдовзі тут з’явиться і вже відомий панцерник “Петлюра”.

           

Офіційне відкриття свята відбудеться о 14:00 на головній сцені біля будівлі міської ради: тут має виступити міський голова Вінниці Сергій Моргунов, Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Повну програму святкування Дня міста читайте за посиланням

Фото Андрія Завертаного

                     

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору