× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця потрапила в трійку міст з найпрозорішим інвестиційним сектором в Україні

За результатами аналізу авторитетної організації Transparency International Україна, міста Івано-Франківськ, Київ та Вінниця стали лідерами рейтингу прозорості інвестиційного сектору.

Про це передає “Інтерфакс Україна”. Як повідомив координатор програми “Прозорі міста” Анатолій Котов на презентації рейтингу в середу в Києві, “Ми аналізували сайти міськрад, наскільки вони прозорі та зрозумілі… сайти і запити на публічну інформацію, і були наші основні джерела інформації”.

“Згідно з даними рейтингу прозорості інвестиційного сектора, в першій п’ятірці міст із високим показником прозорості – Івано-Франківськ, який набрав 15 із 20 максимальних балів, друге місце посів Київ (12,7 бала), далі – Вінниця (12 балів), Львів (10,75 бала) і Біла Церква (10,7 бала).

Серед аутсайдерів – м. Вишневе (0,75 бала), Стрий (1 бал), Нововолинськ (1 бал), Нова Каховка (1 бал), Куп’янськ (1 бал) і Полтава (1,2 бала). Крім того, сім міст не надали відповіді на публічну інформацію”, – ідеться в повідомленні.

Загалом було визначено 17 індикаторів, частина з яких стосувалася регуляторної політики, роботи з інвесторами, кредитного рейтингу міста, підтримки розвитку підприємництва. Найбільш часті зауваження стосувалися відсутності підключення міста до платформи, яка допомагає відкрити власний бізнес, і надання бізнес-кейсів, відсутності електронних аукціонів для продажу прав на розміщення сезонної торгівлі, відсутність переліку чинних регуляторних актів на Єдиному державному порталі відкритих даних тощо.

Моніторинг та аналіз тривали з 1 липня 2017 року по 1 липня 2018 року у рамках проекту “Прозорість і доброчесність публічного сектору”, який реалізується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Було проаналізовано дані щодо 100 міст України.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору