× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця потрапила в перелік міст, яким Кабмін виділить кошти на будівництво Палацу спорту

Сучасний Палац спорту на 2500 глядачів має незабаром з’явитись у Вінниці. Його будівництво заплановано розпочати восени поточного року.

Третину коштів на спорудження закладу виділяє Уряд, – 27 мільйонів гривень, ще по тридцять мільйонів – міський і обласний бюджети. За останні 30 років це вперше, що держава допомагає регіонам фінансово у спорудженні подібних закладів.

Рішення про виділення коштів з держбюджету на спорудження Палацу спорту, прийняла міжвідомча комісія з відбору і фінансування об’єктів Міністерства молоді і спорту. Вона  затвердила 6 проектів з 11 на спорудження і реконструкцію Палаців спорту по Україні. Окрім Вінниці, нові заклади мають з’явитись у Черкасах, Хмельницькому, Рівному, Тернополі і Львові. Як і наш обласний центр, чотири з цих міст також отримають по 27 мільйонів гривень державних коштів, а Рівне – 15, – повідомляє Урядовий портал.

Вінницький Палац спорту заплановано розмістити на Тяжилові, біля перехрестя вулиць Чехова і Ватутіна, на території парку «Інтеграл». Поруч з ним збудують паркувальний майданчик на дві сотні автомобілів.

За своїм призначенням Вінницький Палац спорту буде багатофункціональним. Зокрема, там проводитимуться як великі змагання з різних видів спорту, так і заходи культурного характеру, в тому числі, концерти. Цьому сприятиме специфічна форма залу Палацу, яка матиме властивості трансформера. Збудують споруду згідно з типовим проектом, наданим Міністерством спорту.

Ініціатором будівництва Палацу спорту виступила Федерація баскетболу України. Іі ідею підтримав Прем’єр-міністра України Володимир Гройсман.

Раніше повідомлялося, що вартість цього об’єкту – орієнтовно 90 мільйонів гривень. З них 30 мільйонів планувалося залучити з міського бюджету, стільки ж – з державного. Ще третину коштів має надати обласний бюджет.

Зображення із сайту Федерації баскетболу України

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору