«Вінниця консервативна» починає збір «закруток» для бійців АТО

У Вінниці знову збиратимуть консервацію для бійців у зоні АТО. 13 жовтня в рамках проектів «Вінниця консервативна» та «Місто над Богом» втретє у місті відбудеться акція «Смак домашнього тепла».

Вінничан кличуть не тільки порозважатись, а й зробити корисну справу – передати консервації, смаколики та будь-які інші приємні подарунки бійцям, які перебувають на передовій.

Один із організаторів акції, Олександр Шемет, розповів, що минулого разу вдалося зібрати понад п’ять тонн не тільки консервації, а й інших продуктів, речей, вітальних листівок тощо.

  • Насправді, передавати бійцям можна усе, – говорить пан Шемет. – Попри те, що на самому початку фестиваль позиціонувався саме як «консерваційний», люди приносили не тільки «закрутки», тож ми з радістю приймемо й інші речі, які важливі для хлопців на передовій, в тому числі медикаменти.

Олександр Шемет

Першу «партію» зібраного волонтери передадуть захисникам до кінця жовтня, потім вантажі формуватимуться згідно актуальних потреб. Зокрема така допомога призначена для бійців на передовій, а подекуди – для тамтешніх дитячих будинків.

Вже долучилися до акції школи Вінниці – їхні учні принесуть волонтерам зібране на місцях.

Окрім цього, учасникам фестивалю буде чим розважитись: зокрема на території діятиме тематична фотолокація та виступатимуть музиканти, а любителі активнішого відпочинку зможуть постріляти з лука.

Вже відомий у Вінниці «волонтерський кухар» Володимир Попуторовський, як і під час минулих акцій, частуватиме гостей кулішем та бограчем безкоштовно, а ще на локації можна буде зігрітися кавою.

Володимир Попуторовський

Акція відбудеться на площі перед Соціально-культурного волонтерського центру «Блокпост Підкова» (поруч із колишнім кінотеатром «Росія»). Заплановано, що фестиваль буде розгорнуто на відкритому просторі, втім на випадок погіршення погодних умов організатори «перенесуть» акцію до приміщення.

Фестиваль триватиме із 15:00 до 19:00. Для отримання детальнішої інформації можна звертатись до Олександра Шемета.

Організатори: СКВЦ «Блокпост Підкова», Департаменти освіти та культури Вінницької міської ради, музеї імені Михайла Коцюбинського.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору