× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця долучиться до національного конкурсу “Велопрацедавець 2019”

У Вінниці та шести інших містах України відбудеться національний конкурс «Велопрацедавець 2019», під час якого оберуть роботодавця, що найбільше опікується створенням комфортних умов для своїх працівників-велосипедистів. 

Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час всеукраїнського Велофоруму, що триватиме у місті з 4 по 6 жовтня.

Як йдеться у анонсі, конкурс відбувається в семи містах України та запрошує до участі “роботодавців, яких відзначатимуть за найбільш зручні для користувачів велосипедів офіси”.

У нашому місті активно розвивається велоінфрастуктура: створюються велодоріжки, парковки, функціонує муніципальний велопрокат, – пишуть у анонсі. –  Також над створенням комфортних умов для любителів двоколісного транспорту працюють деякі роботодавці Вінниці. Установи та організації для своїх працівників облаштовують велопарковки, відводять спеціальні місця під роздягальні, душ тощо. Найпослідовніших у цьому напрямку визначатимуть у рамках національного конкурсу «Велопрацедавець 2019».

У анонсі також повідомляють, що перемогу в конкурсі та кубок «Велопрацедавець 2019» отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу. Нагородження переможців конкурсу у Вінниці відбудеться під час Велофоруму, який відбудеться у Вінниці з 4 по 6 жовтня.

Мета конкурсу – популяризація їзди велосипедом по місту та впровадження корпоративної велокультури, яка зміцнює здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності. Таким чином, бізнес також проявляє свою активну позицію на шляху до комфортного міста.

Детальніше про конкурс можна прочитати ТУТ, реєстрація для участі у конкурсі – за ЦИМ посиланням до 20 вересня. Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунальної або державної установи (за згодою керівників організації або керівників підрозділу). У конкурсі можуть брати участь установи та відокремлені підрозділи (склад, магазин, окремий офіс тощо) будь-якої форми власності і сфери діяльності, фактично розташовані в адміністративних межах Києва, Харкова, Полтави, Одеси, Вінниці, Херсону та Кривого Рогу.

Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальним координатором у Вінниці є громадська організація ГО «Вінниця Мобільна». Представник конкурсу у Вінниці – Олександр Царевський. Вінницька міська рада є партнером у проведенні конкурсу.

У Києві конкурс проходить цього року в десятий раз, на національному рівні – вперше. Переможцями конкурсу в попередні роки в столиці стали ІТ-компанія Intellias (2018), юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016), ІТ-компанії ZEO-Alliance (2015) і Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 (2013), ІТ-компанії Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), GlobalLogic (2010).

Читайте також: Велосипедом на роботу: у Вінниці набирає обертів “ВелоСлужбовець” челендж. ФОТО

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору