«Вінниця багата»: цьогоріч місто витратило на ремонт доріг близько 200 мільйонів. ВІДЕО

У Вінниці за 11 років відремонтували 75% магістральних доріг. За цей час від звичайного ямкового ремонту перейшли до комплексного.  А цього року на ремонт витратили близько 200 мільйонів гривень.

Про це розповів міський голова Сергій Моргунов журналістам під час свого річного підсумкового інтерв’ю на телеканалі «ВІТА»:

Як запевняє очільник міста, сучасний ремонт дороги це не лише асфальтування дорожнього полотна, а й облаштування тротуарів, велодоріжок, освітлення.

  • Цього року ми побудували близько 26-ти кілометрів на 18-ти дорогах. Аналогічно, не менше, робитимемо і в наступному році, – розповідає Сергій Моргунов. – Головне комплексніший підхід, як, наприклад, ми зробили на Космонавтів, на двох об’їзних.

Читайте також: Протягом року у Вінниці капітально відремонтували 26 кілометрів доріг

У студії телеканалу  міський голова також перелічив, де саме відбувалися ремонти доріг: вулиці Київська, Верхарна, Немирівське шосе, Пирогова, провулок Київський, Тяжилів, Бучми.

  • В цілому на поточний, капітальний ремонти, ремонт прибудинкових територій виділили близько 200 мільйонів гривень, – каже міський голова.
  • Це означає, що місто багате? – реагує на озвучену мером суму журналістка.
  • Так, це означає, що місто багате, – з усмішкою відповідає Сергій Моргунов. – І я вважаю, що місто повинно і далі багатіти.

За словами мера, виділення коштів на ремонт доріг Вінниці напряму залежать від наповнення міського бюджету, на що впливає розвитку економіки, сплата податків, створення нових робочих місць.

Однак є ремонти доріг, які відбуваються і за співфінансування. Наприклад, об’їзні Вінниці.

  • Велику об’їзну від Хмельницького шосе до Київського шосе роблять за програмою співфінасування за державні кошти та кошти міського бюджету. Там вперше буде освітлення. Сьогодні (20 грудня, – ред.) уже встановлюють опори. Аналогічно мала, південна, об’їзна від Барського до Тиврівського шосе. Якби там не було, але це 3,5 кілометрів і 8 кілометрів з велодоріжками, колесовідбійниками, освітленням.

Читайте також: Понад 11 кілометрів доріг навколо Вінниці відремонтують за 155 мільйонів

  • Дай Бог, щоб у нас у майбутньому були ще такі роки, аби було стільки можливостей зробити дороги, як у цьому році, – висловив сподівання міський голова.

Читайте також про інше звітування мера за 2017-й та плани на 2018-й рік:

“ВінВеїв” стане менше: наступного року місто зменшить виробництво власних трамваїв

Пахучий Сабарів: у Вінниці очікують зменшення запахів від очисних споруд на 60%. ВІДЕО

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору