Вінницьким рятувальникам подарували дві спецмашини за понад чотири мільйони. ФОТО

Біля вінницького музично-драматичного театру імені Садовського сьогодні, 18 вересня, вітали рятувальників із професійним святом. На урочистості міська та обласна влада завітала з подарунками – двома “Газелями”, які передадуть підрозділам служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. 

Машини придбали за рахунок обласного та міського бюджетів – на кожне авто витратили 2 мільйони 300 тисяч та 2 мільйони 200 тисяч відповідно.

Як повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, сьогодні ж новий рятувально-пожежний пункт з’явився у Якушинцях.

  • Я щодня отримую інформацію про надзвичайні ситуації, які відбуваються в області. І ми хотіли таким кроком продемонструвати великий рівень нашої поваги до служби з питань надзвичайних ситуацій, до роботи наших рятувальників.

Очільник Вінниці  Сергій Моргунов підтримав п.Коровія і зазначив, що Вінниця – одне з кращих міст не лише в регіоні, а й в Україні щодо роботи рятувальників. Окрім місцевого керівництва, на урочистості завітав голова державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

  • Мені надзвичайно приємно бути тут. Хочу висловити глибокі слова вдячності керівництву області та міста за підтримку нашої служби. Сьогодні це досить важливо і ці два автомобілі значно підвищать ефективність роботи наших підрозділів, що в цілому вплине на те, що ми будемо вчасно приїжджати та рятувати.

Окрім чиновників та посадовців, на захід були запрошені керівники районних підрозділів Вінниччини, для яких підготували урочистий концерт у стінах театру.  Також для них підготували своєрідні подарунки – 50 апаратів захисту органів дихання. Кожен вартістю 35 тисяч гривень.

Після офіційних привітань керівництво міста, області та служби ДСНС разом оглянули придбані спецмашини, аби перевірити їх комплектацію та наявність усього небхідного, що допоможе швидко ліквідувати пожежі та допоможе при інших надзвичайних ситуаціях.

Начальник прес-служби головного управління ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий розповів, що аварійно-рятувальні автомобілі заступають на чергування вже відсьогодні. Один автомобіль буде знаходитися у новостворенній пожежно-рятувальній групі, а інший – служитиме в одній із Вінницьких частин.

  • Це сучасна техніка, обладнана новітнім рятувально-аварійним озброєнням та призначена для порятунку людей під час дорожньо-транспортних пригод, під час завалів та підняття конструкцій. Такі машини мають будти у кожному пожежно-рятувальному підрозділі. Окрім автомобілів, ми отримали апарати, які будемо застосовувати при роботі у задимленому середовищі. Деякі підрозділи області таких апаратів раніше не мали і рятувальники працювали із ризиком для власного життя.

Щодо новостворенного Якушинецького підрозділу – він дозволить захистити північну частину Вінницького району і швидше прибувати на виклики, адже раніше під час пожеж на виклики виїжджали машини безпосередньо з Вінниці.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору