Вінницьким організаціям розкажуть, чому їм потрібен волонтер Корпусу Миру

Хто такі волонтери Корпусу миру, для чого вони потрібні та чим вони можуть допомогти вінницьким громадським організаціям розкажуть вже сьогодні у Хабі “Місто змістів”.  

Зустріч, на якій громадські організації дізнаються, чому їм потрібен волонтер Корпусу миру, відбудеться 17 січня, за адресою вул. Пушкіна, 11. Початок о 18:00.

На заході можна буде почути про діяльність американської організації “Корпус миру” в Україні, місію волонтерів та як залучити їх до своєї громадської організації. Участь безкоштовна, однак варто зареєструватися за посиланням ТУТ.

 

Розповідатимуть про свою діяльність самі американські волонтери, а також представники тих вінницьких організацій, які у певний період приймали у себе добровольців  Корпусу миру. Ви почуєте, як за два роки їх організації змінились завдяки співпраці з волонтером.

Ідея спільного проекту волонтерів Корпусу миру та HUB «Місто змістів», в рамках якого проходить подія, виникла тому, що в стратегії Хабу маємо напрямок «Розвиток потенціалу громади». Волонтери їдуть з далекої Америки саме для того, щоб допомогти громадським організаціям України та Вінниці зокрема стати сильними і спроможними, тому таке об’єднання зусиль дуже актуальне. Також, коли за підтримки Вінницької міської ради було проведене дослідження потреб інститутів громадянського суспільства, виявилось, що підсилення потрібне саме в тих речах, в яких волонтери є компетентними. Тому має сенс через такий спільний проект показати ГО Вінниці, що співпраця з волонтером Корпусу миру може бути для них корисною. Про це та більше приходьте послухати сьогодні, – розповіла одна із організаторок заходу Анна Перцатій (КП «Інститут розвитку міст»).

Організатори заходу сподіваються, що після події громадські організації зрозуміють, навіщо запрошувати волонтера Корпусу миру в організацію, що для цього потрібно та зможуть успішно заповнити заявку-запрошення.

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору