× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьким організаціям розкажуть, чому їм потрібен волонтер Корпусу Миру

Хто такі волонтери Корпусу миру, для чого вони потрібні та чим вони можуть допомогти вінницьким громадським організаціям розкажуть вже сьогодні у Хабі “Місто змістів”.  

Зустріч, на якій громадські організації дізнаються, чому їм потрібен волонтер Корпусу миру, відбудеться 17 січня, за адресою вул. Пушкіна, 11. Початок о 18:00.

На заході можна буде почути про діяльність американської організації “Корпус миру” в Україні, місію волонтерів та як залучити їх до своєї громадської організації. Участь безкоштовна, однак варто зареєструватися за посиланням ТУТ.

 

Розповідатимуть про свою діяльність самі американські волонтери, а також представники тих вінницьких організацій, які у певний період приймали у себе добровольців  Корпусу миру. Ви почуєте, як за два роки їх організації змінились завдяки співпраці з волонтером.

Ідея спільного проекту волонтерів Корпусу миру та HUB «Місто змістів», в рамках якого проходить подія, виникла тому, що в стратегії Хабу маємо напрямок «Розвиток потенціалу громади». Волонтери їдуть з далекої Америки саме для того, щоб допомогти громадським організаціям України та Вінниці зокрема стати сильними і спроможними, тому таке об’єднання зусиль дуже актуальне. Також, коли за підтримки Вінницької міської ради було проведене дослідження потреб інститутів громадянського суспільства, виявилось, що підсилення потрібне саме в тих речах, в яких волонтери є компетентними. Тому має сенс через такий спільний проект показати ГО Вінниці, що співпраця з волонтером Корпусу миру може бути для них корисною. Про це та більше приходьте послухати сьогодні, – розповіла одна із організаторок заходу Анна Перцатій (КП «Інститут розвитку міст»).

Організатори заходу сподіваються, що після події громадські організації зрозуміють, навіщо запрошувати волонтера Корпусу миру в організацію, що для цього потрібно та зможуть успішно заповнити заявку-запрошення.

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору