Вінницьким онкохворим постачали контрабандні ліки: прокуратура викрила групу зловмисників

На Вінниччині викрито зловмисників, які постачали у значних обсягах до різних медичних закладів, у тому числі й у Вінницький обласний онкологічний диспансер, не дозволені в Україні та фальсифіковані лікарські засоби.

Як повідомляє Прокуратура Вінницької області, нині під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, слідчим відділом УСБУ у Вінницькій області розслідується кримінальне провадження за цим фактом.

Відомо, що постачання контрабандних лікарських засобів відбувалося з Туреччини, країн Азії та Російської Федерації на митну територію України. Група зловмисників збувала “товар” за готівкові кошти для лікування онкологічно хворих, зокрема, тим, хто перебуває на лікуванні у Вінницькому обласному онкологічному диспансері.

“У межах розслідування, за результатами проведення цілого комплексу слідчих дій, у тому числі негласних, сьогодні, 9 листопада, одночасно були проведені обшуки у зазначеному медичному закладі, за місцями роботи та проживання осіб з числа медичного персоналу диспансеру та групи постачальників, які створили та налагодили мережу постачання так званих “ліків”. Також обшуки по справі проведені у 4 обласних центрах, де “товар” акумулювався” – йдеться у повідомленні прокуратури.

За результатами слідчих дій вилучена значна кількість різноманітних лікарських препаратів. Наразі вирішується питання про призначення відповідних експертиз, припинення такої діяльності.

Нині тривають слідчі дії, детально з’ясовуються обставини вчинення злочину та конкретне коло винних осіб, зокрема причетних до цього медиків.

Головне фото – tabletki.ua

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору