× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницьким АТОвцям безкоштовно лікуватимуть зуби

Протягом кількох місяців у Вінниці діє муніципальна пільга для учасників бойових дій на сході країни. Вона надається на послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги і діє лише один раз.

Про це повідомляється на сайті міської ради. Така пільга надається один раз на суму, що не перевищує 15 000 гривень. Якщо сума наданих послуг більша, то людина має доплачувати різницю за власний рахунок. На даний момент пільгою скористались 17 людей, звернення ще від п’ятьох перебувають на опрацюванні.

Скористатися пільгою можуть демобілізовані військовослужбовці, які брали безпосередню участь у бойових діях на сході країни або долучались до проведення антитерористичної операції. Ці особи, на момент участі в проведенні АТО, мали бути мешканцями Вінниці та мають перебувати на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги департаменту соціальної політики міської ради. Підставою для таких пільг може бути: інвалідність внаслідок війни (військовослужбовці, які брали безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення); участь в  бойових діях (військовослужбовці, які брали безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення).

 Зазначена пільга не поширюється на членів сім’ї пільговика. Черговість отримання муніципальної пільги на стоматологічні послуги визначається Координаційною радою ветеранів антитерористичної операції і волонтерів міста залежно від категорії пільговика та від дати звернення за її призначенням, – йдеться у повідомленні.

Людина, яка бажає отримати муніципальну пільгу на стоматологічні послуги має попередньо звернутися МКП “Медичний стоматологічний центр”. В закладі створено комісію, яка визначає обсяг робіт з стоматологічної ортопедичної допомоги та інших, необхідних для її надання, стоматологічних послуг. Також комісія складає план ортопедичного лікування.

Для отримання муніципальної пільги на стоматологічні послуги потрібно подати до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету такі документи:

  • Заяву на ім’я міського голови встановленого зразка;
  • Запропонований план (наряд) ортопедичного лікування МКП “Медичний стоматологічний центр”, що підтверджує потребу пільговика у наданні послуг із стоматологічної ортопедичної допомоги;
  • Копію паспорта (сторінки 1, 2, а також сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання) та ідентифікаційного номера;
  • Копію посвідчення пільговика (особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій);
  • Копію документа, який підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції АТО;
  • Копію довідки з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, Департаменту соціальної політики міської ради;
  • Копію військового квитка (перша сторінка та сторінка з відміткою про демобілізацію з військової служби).

Фото: https://www.eurekalert.org

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору