× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький зірковий вчитель за кавою безкоштовно розкаже про альтернативну освіту

Захід складатиметься із двох частин: для батьків та дітей. Поки дорослі слухатимуть лекцію від вчителя, котрий потрапив у ТОП-5 національного етапу Global Teacher Prize Ukraine, діти зможуть відвідати цікаві уроки у сучасному форматі.

Освітня кав’ярня «Виклики сучасної освіти. Лайфхаки для батьків» відбудеться 17 травня в просторі для ідей «Cherdak». Захід  розпочнеться о 17.00 та орієнтовно триватиме дві години. Організатори запрошують батьків разом з дітьми, адже захід розділений на два блоки: лекція від Владислава Качура для батьків та три сучасних уроки для дітей різного віку від вінницьких вчительок.

На лекції Владислава Качура батьки дізнаються про сучасну державну освіту в Україні, плюси та мінуси державної освітньої реформи (нова українська школа), про альтернативну освіту в Україні, навички 21 століття та, звичайно, почують декілька корисних лайфаків, які допоможуть краще розуміти дітей та зробити їх навчання приємним, продуктивним і цікавим.

«Відчувай себе круто і передавай це дітям»: вінницький вчитель розповів, як потрапив у ТОП-5 педагогів України

Поки батьки будуть слухати Владислава, діти зможуть відвідати уроки в сучасному форматі відповідно до свого віку.

Діти віком 5 -7 років відправляться на урок «Сад і город пані Тетяни» з Тетяною Завальнюк.
Тема заняття: розмаїття світу природи та пори року, а саме про весну та зміни які відбуваються у саду та на городі. На цьому уроці вони власноруч створять «мікрогрін». Під час цього заняття діти зможуть поповнити власний словник, підготувати руку до письма, вдосконалити свої навички зв’язного мовлення та звукової культури, а також вивчити деякі елементи граматики рідної мови.

Діти віком 8-10 років відвідають урок «Жива математика» з Наталею Демидовою.
Наталя покаже, що математика може бути цікавою. Допоможе побачити красу у таблиці множення та можливість вивчати її через рух.
– Як буде проходити урок? Будемо багато рухатись, грати, дивуватись та робити власні відкриття! Навіщо? Щоб пізнавати світ і себе, граючи, в просторі радості та довіри, – говорять організатори

Найстарші учні (10-12 років) зможуть побувати на уроці історії «Українське козацтво та запорізька січ» з Аллою Бєловою. На занятті діти з’ясують причини появи козацтва та Запорозької Січі.
Дізнаються звичаї козаків, їх побут та міста розселення.
Ціль даного уроку: навчити дітей пам’ятати і поважати минуле, сформувати уявлення учнів про запорізьких козаків, як хоробрих вояків – землеробів.

Виступ для батьків та заняття з дітьми будуть проводитись одночасно. Якщо дитина потребує підтримки під час навчання, організатори радять взяти із собою ще одного дорослого, щоб не пропустити виступ Владислава Качура.

Для бронювання міcць варто заповнити форму https://goo.gl/forms/hNBA6Cl8slbKhHoo1

Кількість місць обмежена.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору