Вінницький завод Delphi інвестує 10 мільйонів євро в економіку області за півтора роки

25 жовтня на вінницький “45-й завод”, де зараз створюються цехи з виробництва компанії Delphi прибуде аудиторська місія Mercedes-Benz, яка перевірить готовність підприємства виробляти комплектуючі для німецьких автомобілів.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомив представник підприємства під час виїзної наради керівництва міста на 45-й завод.

Вінницький завод Delphi вироблятиме джгути та електродроти для автомобілів Mercedes-Benz E-класу, С-класу та S-класу, вже до кінця року на заводі мають працювати близько 740 працівників: наразі завершуються внутрішні роботи в майбутніх цехах.

 

За словами представника підприємства, на монтаж виробничого обладнання компанії – яке прибуло з Польщі, Німеччини та Румунії, – потрібен тиждень, ще через тиждень сюди заступить перша бригада, котра наразі проходить навчання в Івано-Франківську на схожому підприємстві.

 

Загальна площа вінницьких виробничих приміщень становитиме 15 тисяч квадратних метрів, до кінця 2018 року тут має працювати 2000 чоловік. Як повідомили менеджери підприємства, середня зарплата на вінницькому заводі Delfi складатиме 6,5 тисяч гривень, підготовка фахівця займатиме два тижні-місяць:

  • Нам сьогодні потрібні налагоджувальники станків, менеджери, логісти. Під час відбору персоналу ми звертаємо увагу на моторику рук, уважність та здатність працівника чітко розрізняти кольори – це принципово важливо для цього виробництва, – наголошує представник компанії.

 

За його словами, підприємство також готове випускати продукцію для української оборонної галузі: так, наприкінці жовтня з візитом на завод має прибути генеральний директор “Укробороннпрому” Роман Романов.

Фото Андрія Завертаного

т

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору