Вінницький телеканал “Еверест” тимчасово “законсервувався”

Сьогодні, 1 серпня, глядачі, які увімкнули телевізор, не побачили трасляції програм вінницького телеканалу “Еверест”.

Інформацію про те, що “канал закрили” розмістила 31 липня на своїй сторінці у Facebook журналістка телеканалу Софія Левківська. “Сьогодні мій останній робочий день на телеканалі “Еверест”….“, – написала Софія, а в коментарях на запитання колег “Чому? Що сталося?” відповіла: “Канал закрили”.

Оскільки на офіційному сайті ТРК “Еверест” жодної інформації про це не вказавно, VежА звернулася за коментарями до представників керівництва компанії.

  • Канал не працює тимчасово. Ми його “законсервували” і він зараз перебуває на етапі ребрендингу. Скільки триватиме цей період – сказати не можемо, – так телефоном прокоментували ситуацію на каналі. Представитися спіробітник “Евересту” відмовився.

Як розповів Vежі регіональний представник Нацради із питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, ТРК “Еверест” має дві ліцензії. Одна ліцензія – як провайдера кабельного телемовлення, інша – на право трансляції власного продукту.

  • Я сььогодні ввімкнув телевізор і не побачив “Евересту”. Чи зверталася компанія з питанням призупинення ліцензії – поки мені не відомо. Однак тенденція до закриття кабельних телеканалів, на жаль, є нормою. Так, буквально зовсім нещодавно у Вінницькій області було шість кабельних телеканалів. Цього року припинили свою діяльність два канал и”Інфо-Жмеринка”, “Імпульс” – у Ямпільському районі, – повідомив Вадим Мазурик.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору