× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький Ситуаційний центр впроваджує технології штучного інтелекту та відеоаналітики

У вінницькому Ситуаційному центрі починають впроваджувати технології штучного інтелекту. Завдяки системі відеоаналітики розкрито вже понад 20 правопорушень. 

Як повідомляє на своїй сторінці міський голова Сергій Моргунов, “зараз програмне забезпечення на основі нейронних мереж працює у тестовому режимі. І одне із його завдань – збирати статистику подій, а саме: кількість транспортних засобів, їхній тип, марку, колір, напрямок руху та державний номерний знак. Тому сьогодні наші фахівці працюють над розширенням функціоналу комплексу цих інтелектуальних систем”.

Міський голова зазначає, що “На основі отриманих даних можна буде здійснити комплексний аналіз внутрішнього та транзитного трафіку, оцінити рівень його завантаженості, коригувати роботу світлофорів, щоб запобігати заторам. А це не лише питання міської мобільності, але й екології – якщо ми говоримо про зменшення викидів вихлопних газів. Адже Вінниця має бути максимально безпечним та комфортним містом. І для цього потрібні швидкі та якісні управлінські рішення”.

Читайте також: Великий Брат стежить за Вінницею: у міськраді презентували Муніципальний ситуаційний центр

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору