× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький суд став на бік водія, якого патрульні звинуватили в злісній непокорі. ВІДЕО

Вінницький апеляційний суд під час розгляду апеляції активіста Дмитра Вороновича, котрого поліція звинуватила у злісній непокорі патрульним, скасувала рішення попередньої судової інстанції та зобов’язала правоохоронців закрити провадження по справі.

Як видно на відео із судової зали, суддя вважає, що в діях Дмитра Вороновича відсутній склад злочину, тобто водій не вчиняв злісної непокори працівникам поліції. Сьогоднішня ухвала в інтересах Дмитра Вороновича оскарженню не підлягає. Рішення суду присутні на засіданні активісти зустріли гучними і тривалими оплесками, а поліцейських, котрі полишали судову залу, проводжали вигуками “Ганьба!”.

Нагадаємо, що в квітні водія Дмитра Вороновича грубо затримали поліцейські за те, що водій зробив патрульним зауваження. Під час затримання “копи” не представлялися і не показували службових посвідчень, били водія кулаками в голову та висловлювалися нецензурною лайкою. Дмитро Воронович кілька разів тікав від патрульних, однак ті його наздоганяли і зрештою в кайданках відвезли у відділок.

Після інциденту Дмитро Воронович дав ексклюзивний коментар Vежі, в якому звернув увагу на вірогідну підробку поліцейськими службових документів під час розслідування справи.

Учора, 31 травня, кілька десятків прихильників Вороновича пікетували апеляційний суд з вимогою винести справедливе рішення.

Відео зі сторінки Дорожный контроль Винница

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору