× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький суд арештував три айфони та 825 гривень депутата обласної ради

Вінницький суд арештував майно депутата обласної ради Сергія Чорноокого у звязку з розслідуванням справи про вимагання.

Як йдеться в повідомленні на сайті Вінницького апеляційного суду, “сьогодні апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора й арештував майно депутата Вінницької обласної ради Сергія Чорноокого. Слідство називає чиновника свідком у кримінальній справі про вимагання.

Апеляційний суд ухвалив накласти арешт, зокрема, на 825 гривень, 2 блокноти, 6 банківських карток, дозвіл на право носіння та зберігання зброї, копії паспортів і боргових розписок, 3 айфони та 66 сім-карток.

Чи має це майно, яке визнано речовим доказом, сліди злочину, з’ясує слідство”, – ідеться в повідомленні. Крім того прес-служба суду наголошує, що “4 січня міський суд наклав арешт лише на два мобільних телефони Сергія Чорноокого. Їх разом з іншими речами виявили та вилучили під час обшуку в офісі на вулиці Магістратській, 43 у Вінниці”.

Нагадаємо, що резонансне затримання голови фракції “Опозиційного блоку” у Вінницькій обласній раді Сергія Чорноокого відбулося 27 грудня: його затримали у справі про вимагання разом зі спільниками.

За інформацією начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса, затримані особи вимагали у потерпілого 4 тисячі доларів. Зловмисників затримали із залученням бійців спецпідрозділу КОРД під час передачі чергової суми – 13 тисяч гривень.

Документування злочинних дій групи осіб проводилось в рамках відкритого кримінального провадження за ч.2 ст.189 КК України (вимагання). Такий злочин карається ув’язненням  терміном до семи років.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору