× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький стронгмен потягнув 14-тонний автобус зі школярами. ФОТОРЕПОРТАЖ

У рамках спортивної програми Дня Європи у Вінниці вінничанин Сергій Грачов вирішив встановити власний рекорд та власними силами перетягнути автобус зі школярами. Загальна вага становила 14 тонн.

Власну силу демонстрував майстер спорту України зі стронгмену Сергій Грачов мав ретельно готуватися. Тренування були протягом місяця, декілька разів на тиждень.

 

– Пробував тягнути автобуси і в депо, і тут в парку. Взагалі така мрія у мене була з дитинства, але зараз ця мрія стала дещо “дорослішою”. Перетягаючи автобус я хочу дещо “витягнути” спорт в цілому у Вінницькій області, щоб долучались люди, хочемо популяризувати здоровий спосіб життя. Все це заради наших дітей і для нашого майбутнього, – розповів перед початком Сергій Грачов.

До речі, сам стронгмен важить 78 кілограмів. Сергій Грачов не став загадувати на скільки метрів зможе протягнути автобус, але обіцяв максимально старатися. Ще перед початком територію біля планетарію у Центарльному парку заповнили глядачі, які чекали побачити

У муніципальному автобусі 30 посадкових місць зайняли школярі і таким чином встановили вагу у 14 тонн. Переважна більшість вінничан запитувала одне одного хто буде тягнути автобус і чи це хтось із відомих спортсменів. Старт глядачі зустріли гучними оплесками та вигуками підтримки.

Зрештою, за 57 секунд Сергій Грачов протягнув автобус, заповнений школярами, на відстань у 17 метрів 40 сантиметрів. За свої зусилля Сергій Грачов отримав не лише схвальні оплески, а ще й кубок.

Хоча цей захід не був встановленням певного рекорду області чи країни (лише особистого для Сергія Грачова), але стронгмен пообіцяв, що пізніше цього року спробує побити рекорд України та протягнути певну “цікаву техніку”, яку наразі не називає.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору