Вінницький скейтпарк дочекався ремонту. ФОТО

Тільки нещодавно з’явилася петиція вінничанина Серафима Погребнова з вимогою відремонтувати скейтпарк у Центральному парку Вінниці, як вже сьогодні, 30 травня, там тривають роботи.

Як зазначалося у петиціїскейтпарк був у незадовільному стані та небезпечним для вінничан: у конструкціях були діри та деформації, а в окремих місцях навіть стирчали шурупи та цвяхи.

Станом на зараз скейтпарк уже розпочали ремонтувати. Як повідомив журналісту VежА підрядник Сергій Ошовський, про петицію він нічого не чув, а самі роботи із ремонту скейтпарку планують завершити до 10 червня.

  • Ми будемо міняти поламані поверхні, тут були великі дірки, дерев’яний каркас згнив. Потім все замінимо, відшліфуємо, пофарбуємо. Гнилі конструкції викинемо, а цілі реконстроюємо. Спершу планували залатати лише декілька дір, але потім побачили, що все геть зіпсувалося. Ми ще минулого тижня обгородили майданчик, але молодь все зірвала, аби кататися. Цього тижня плануємо завершити дві найбільші основні гірки. Як встигнемо, то до 10 червня спробуємо реконструювати інші. Востаннє тут була реконструкція, мабуть, років 10-15 тому. І так досить довго майданчик вислужив.

Саме 10 червня Центральний вінницький парк святкуватиме свій День народження.

127-й день народження вінницького парку святкуватимуть на 18 локаціях

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією