× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький скейт-парк відремонтують протягом весни: відповідь на петицію

У відповідь на електронну петицію вінничанина Павла Лєсних, який просив відремонтувати скейт-парк у Центральному парку Вінниці, міська влада повідомила, що ремонт буде здійснено у березні-квітні поточного року. 

Нагадаємо, що петиція була подана ще 18 лютого і зібрала за цей час 360 голосів при 350 необхідних. “На майданчику щодня займається близько 20-30 спортсменів як професіоналів так і початківців, а також діти шкільного віку. Майданчик перебуває в АВАРІЙНОМУ стані, фігури прогнивші, застарівші і мають значні пошкодження,які несуть загрозу травмування”, – писав тоді автор звернення. Павло Лємних також зазначив, що “Півтора роки тому нам вже ремонтували майданчик ,але зробили це не правильно і все зійшло нанівець”.

У відповіді Вінницької міської ради зазначається, що “за дорученням департаменту комунального господарства та благоустрою спеціалізованою підрядною організацією, представниками парку, користувачами майданчика та представниками департаменту обстежено існуючий стан спортивно-експериментального майданчику «Скейт Парк» та визначено перелік робіт по його ремонту. Питання ремонту даного спортивного майданчика включно до плану робіт департаменту та планується до виконання протягом березня-квітня місяця поточного року”.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору