Вінницький притулок закупив шприцемети для відлову тварин

Наразі притулок працює в тестовому режимі, але поступово починає закуповувати препарати та необхідний інвентар.

Муніципальний притулок для собак на вулиці Гонти почали будувати ще у 2016 році. Наразі він знаходиться на балансі комунального господарства «Вінницязеленбуд».

У Вінниці будують притулок для тварин європейського зразка

Незважаючи на те, що наразі робота притулку відбувається у тестовому режимі, тендер на закупівлю шприцеметів для відлову собак відбувся. Відтак, «Вінницязеленбуд» уже уклав договір про купівлю шприцемета. Звіт про укладений договір з’явився на Prozorro. Фірма «Крот» продасть «Вінницязеленбуд» спеціальні пристрої «для дистанційної іммобілізації»: шприцемет PI за 16 666 гривень і шприцемет J. M. cтандарт за 63 300 гривень.  У шприцематах знаходитиметься снодійний препарат, який дозволить відловлювати собак у гуманний спосіб.

“Все включено” для хвостатих: у Вінниці до кінця року з’явиться новий притулок для тварин

Директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко у коментарі сайту «20 хвилин» сказав, що передача притулку на баланс підприємства ще не означає запуску його роботи в повну силу.

— Потрібно ще отримати різні дозволи та ліцензії, зокрема, на ветеринарну діяльність, — говорить Ніценко і додає, що вінничани не можуть привозити собак у притулок самостійно. Для цього на балансі закладу є два спеціальних автомобілі.

У випадку, якщо вінничани побачать на вулиці поранену собаку, варто зателефонувати у  «Цілодобову варту»  (тел. : 15-60, 59-50-39, 60-15-60, 65-15-60, (0800) 60-15-60 )  і  тварину заберуть та  нададуть необхідну допомогу.

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору