× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький “політех” встановив рекорд України з кількості перемог на IT-конкурсах

Вже цього четверга, 15 лютого, у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться церемонія реєстрації рекорду України в категорії “Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців”.

Як повідомляє видання Вінниця ОК, такий рекорд “політех” зміг встановити завдяки найбільшій кількості перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

Працювати і навчатись у студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну ВНТУ можуть не тільки студенти університету, а й учні середніх шкіл. За останні кілька років слухачі студії здобули 600 перемог на різноманітних міжнародних конкурсах.

Так, одна зі студенток цієї студії Ксенія Моргунова посіла перше місце на Міжнародному конкурсі CorelDraw 2015 (Канада). Corel Corporation має понад 100 мільйонів активних користувачів в 75 країнах світу. Після перемоги Ксенії, створений нею малюнок розміщують в програмних продуктах компанії.

Переможна робота Ксенії

Ще один студент ВНТУ Олексій Досужий в 2014 році зайняв перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer Space в Болгарії.

Протягом минулого року до переможного рахунку ВНТУ додалось 160 перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

Загалом студенти вінницького “політеху” перемагали на міжнародних конкурсах в сфері ІТ більше 1000 разів.  

Церемонія реєстрації рекорду відбуватиметься в четвер, 15 лютого о 14:00 в головному копусі ВНТУ, аудиторія 222. Вхід вільний.

Фото: Прес-центр ВНТУ

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору