Вінницький педколедж отримає футбольне поле з електронним табло і трибунами

У Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу з’явиться сучасне футбольне поле, а також подбають про благоустрій території біля навчального закладу – оголошено відповідний тендер.

Замовником робіт є Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА. На будівництво стадіону на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (що вул. Нагірна, 13) готові виділити щонайбільше 17 777 624 гривень.

Передбачено збудувати також двоповерхову будівлю з побутовими приміщеннями, вентиляцією, опаленням, каналізацією та водопроводом. Її також забезпечать пожежною сигналізацією та закуплять необхідні меблі.

Будівельники створять нове футбольне поле зі штучною травою, а поблизу – трибуни для глядачів. Для їхньої зручності облаштують також елеткронне інформаційне табло.

Навколо стадіону створять мережу зовнішнього освітлення, водопостачання та газопостачання. Окрім цього, подбають про благоустрій території: відремонтують тротуари, візьмуться за озеленення та висадять живу огорожу, а також, берези, туї та самшит.

Згідно із документацією, роботи необхідно виконати до грудня 2018 року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції, аукціон з визначення Підрядника, який запропонує виконати весь обсяг робіт за найменше ціну заплановано на 7 червня.

Нагадаємо, що нещодавно розпочали будувати стадіон біля міського Палацу дітей та юнацтва.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору