× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький п’ятикласник створив найменше орігамі в Україні. ФОТО

П’ятикласник Богдан Поляк нещодавно побив рекорд України по створенню найменшого орігамі  і вже планує побити світовий рекорд.

Як повідомляє журналістка видання 20 хвилин, Богдан займається орігамі з шести років. Любов до цієї справи «прищепила» мама, яка вже давно захоплюється орігамі. Хлопчик також займався у гуртку з орігамі у Людмили Заєць, починав створювати великі кораблики, а потім поступово зменшував їх розміри.

— Я брав папір 20 на 20 см, потім 10 на 10 см і таким чином дійшов до 2 на 2 см, а останній рекордний кораблик зроблений з паперу 1 на 1 см. Сам кораблик виходить трохи більшим за 6 мм. Все роблю руками без ніяких пінцетів і такого іншого, – прокоментував юний рекордсмен.

Богдан оформляв заявку на сайті рекордів України разом із мамою, а згодом представники книги зателефонували їм і домовилися про зустріч у Вінниці під час якої хлопчик продемонстрував як він складає маленьке орігамі. Вже згодом сім’ю запросили на телебачення У Київ і там офіційно вручили грамоту про рекорд України.

Богдан вже подав заявку на світовий рекорд, якщо не знайдеться той, хто створює ще меншу фігурку орігамі, то хлопець матиме й світовий.

Хлопчик цікавиться авіамоделюванням і три роки відвідує авіамодельний гурток.

— Мрію про рекорд на найбільшу дальність польоту планера, маю ідеї з цього приводу, знаю, що планер повинен бути дуже легким. А ще я проводив майстер-клас у школі у своєму 5-Б класі, ми з однокласниками робили листівки для АТО, – говорить хлопчик.

Фото: 20 хвилин

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору