Вінницький міський суд реставрують за понад 32 мільйони гривень

Очистити, реставрувати, пофарбувати та частково перепланувати будівлю Вінницького міського суду, пам’ятку архітектури початку ХХ століття, мають протягом найближчих років.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради, а переможцем тендеру стало ПП «Система якості».

Приміщення суду за адресою Грушевського, 17 є пам’яткою архітектури місцевого значення. Відтак, тут планують провести цілу низку робіт, щоб реконструювати будинок. Зокрема йдеться про відновлення будівлі 1912-го року зсередини та зовні, а також – здійснення благоустрою території, яка прилягає до приміщення суду.

Виконавець робіт має до кінця поточного року відремонтувати покрівлю, а до кінця 2019-го – повністю реконструювати та реставрувати будівлю. Ціна робіт – 32 мільйони 149 тисяч 999 гривень.

Окрім того заплановано здійснити: ремонт покрівлі та перекриття між поверхами, сходових клітин, реконструкція системи водопостачання, очищення будівлі від забруднень, фарбування зовнішнього та головного фасадів, а також – опалення, облаштування гідроізоляції підвальних приміщень та вентиляційної системи.

Також у тендерній документації передбачається часткове перепланування приміщень з пристосуванням для потреб міського суду.

Зауважимо, початкова ціна робіт складала 64 мільйони гривень.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору