× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький міськвиконком погодив заборону продажу алкоголю у нічний час

Сьогодні, 6 червня, під час чергового засідання Виконавчого комітету Вінницької міської ради було погоджено рішення про заборону продажу алкогольних напоїв на території Вінницької ОТГ у нічний час. 

Питання “Про проект рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади»” було винесено другим пунктом порядку денного та погоджено без зауважень.

Нагадаємо, що ще минулого року в Єдиній системі електронних петицій було зареєстровано звернення від Олександра Мандро. В ньому він пропонував заборонити торгувати алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного й іншого призначення на території Вінниці в нічний час, а саме з 22:00 до 8:00.

Автор також посилався на те, що “у березні 2018 року Верховна Рада України дозволила органам місцевого самоврядування самостійно визначати час продажу алкоголю, ухваливши законопроект №3149.“. Петиція зібрала 357 голосів – на 7 більше, ніж це необхідно для розгляду.

– Приписами норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових”, органам місцевого самоврядування з 25.04.2018 р. надані повноваження щодо обмеження реалізації вищезазначеної продукції суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, шляхом прийняття відповідних рішень, – йшлося у відповіді на петицію.

Тепер відповідне рішення мають ухвалити депутати під час сесії міської ради.

Фото Марини Сербінович

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору