× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький ляльковий театр підготував новорічну програму для дітей (розклад)

До новорічних свят у Вінницькому академічному обласному театрі ляльок підготували подарунок своїм маленьким глядачам. З 22 грудня розпочнуться два тижні святкових ранків з казковими героями та зимовими виставами.

Для дітей влаштують святкові ранки з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими цікавими героями. Після цього покажуть яскраві вистави. Вартість квитків – 40 гривень, придбати їх можна у касі театру за адресою вул. Л.Толстого, 6. На сайті театру вказано, що вистави розраховані на дітей від трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тут оживає казка: як народжуються герої вистав у Вінницькому театрі ляльок

Розклад ранків та вистав: 

Субота та неділя (22 та 23 грудня): 

10:00 – «В гостях у Котигорошка» (ранок)

13:00 – «Веселий маскарад»: весела казка про пригоди двох зайчат, які, готуючись до зустрічі Нового року, завітали у крамницю та зустріли там Хитру Лисицю. Вона ладна у ту ж мить поласувати зайченятами, але боїться міліціонера Ведмедя. Тож, разом із недотепою Вовком, готує підступний план по викраденню маленьких зайченят.

 

Понеділок та вівторок, 24 та 25 грудня

10:00 – «Навколосвітніми стежками за новорічними казками»

13:00 – «Як Їжачок Новий рік зустрічав»: зазвичай Їжачок взимку спить. Але цього року його розбудив Зайчик, щоб показати другові зимову красу і разом зустріти Новий Рік. Та сталося непередбачуване: Баба Яга і Тітонька Спека заволоділи чарівним мішком Діда Мороза, зачаклували новорічну ялинку і ледь не зіпсували свято. Добре, що Зайчик та Їжачок покликали на допомогу Снігуроньку і все закінчилося добре.

 

Субота, 29 грудня

10:00 – «Новий рік у Простоквашино»

13:00 – «Хто розбудить Сонечко?»: Сніговички зібралися у далеку подорож, аж до самого Сонечка. Проситимуть, щоб воно не прокидалося і не зігрівало землю, бо ж тоді Сніговички розтануть. Та хіба можна прожити без сонця, що ж буде з лісовими жителями? Хто розбудить Сонечко?

 

Неділя та понеділок, 30 та 31 грудня

10:00 – «Навколосвітніми стежками за новорічними казками»

13:00 – «Шуронька–Снігуронька»: у Баби Яги, виявляється, теж є телевізор, а вовк Филимон уміє дуже швидко водити автомобіль. Вони вдвох слідкують за тим, щоб у зимовому лісі панував повний порядок. А що ж шукає серед густих, засніжених дерев маленька дівчинка Шуронька? І про що поспішають попередити зайчики Діда Мороза?

 

Субота та неділя, 5 і 6 січня

10:00 – «Навколосвітніми стежками за новорічними казками»

13:00 – «Кому потрібен Сніговик?»: маленький сніговичок відправляється на пошуки того, кому він потрібен, на пошуки справжнього друга.

 

Понеділок і вівторок, 7 та 8 січня

10:00 – «Новий рік у Простоквашино»

13:00 – «Кошеня На Снігу»:  щозими, у скверику біля двоповерхового будинку, стоїть задумливий Сніговик. Він і цю зиму простояв би нерухомо, але, напередодні Нового року, сталося диво – Сніговик зустрів друга! Щоправда, вони не відразу зрозуміли, що стали друзями. Та що б не казала стара мудра Ворона, як би не радила ні в що не втручатися і нікому не вірити, а справжня дружба непідвладна ні відстані, ні часу.

Контактні телефони театру: (0432) 67-03-20, 67-47-15.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору