Вінницький хор до Дня закоханих переспівав пісню Тіни Кароль. ВІДЕО

Вінницький жіночий хор “Соломія” під керівництвом Назарія Давидовського на честь Дня всіх закоханих записали музичний кліп, переспівавши відому пісню Тіни Кароль “Намалюю тобі зорі”.

Зйомки відбувалися в ресторані “Батискаф” та МПМ “Зоря”, автором аранжування став Андрій Бондаренко, звук – Микола Андрущенко, відео – Андрій Кравченко.

 – Ідея того, щоб спробувати створити подібне відео у мене виникла давно. Мен дуже хотілось спробувати зробити з хором якийсь “кавер” на сучасну пісню. Але разом з тим було бажання підкреслити усю красу та привабливість, притаманні жіночому хору. Тому я вирішив взяти для виконання пісню Тіни Кароль “Намалюю тобі зорі”. За аранжуванням звернувся до давнього товариша – київського композитора Андрія Бондаренка. Це відео є своєрідним привітанням для Вінничан із Днем закоханим, а також нагадуванням про те, що немає нічого кращого за те, аби кохати і бути коханим” – говорить в коментарі Vежі Назарій Давидовський.

Нагадаємо, раніше на честь Різдва хор “Соломія” презентували оригінальну версію всесвітньовідомого твору “Щедрик”, яке в перші дні переглянуло понад сто тисяч користувачів по всьому світу.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору