× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький гурт SPACE OF VARIATIONS виступить на розігріві у британців Architects

Їх визнали найкращим метал-гуртом країни за версією «The Best Ukrainian Metal Act», цього літа вони виступали на провідних фестивалях країни, а у лютому «розігріватимуть» гурт, фанатами якого в певний період була вся команда.

Про вінницьку команду SPACE OF VARIATIONS останнім часом говорить багато музичних критиків, редакторів спеціалізованих порталів та просто фанатів chaotic metalcore/posthardcore. Знаковим для музикантів буде концерт 1 лютого в Києві, де 20:00 в малому залі Stereo Plaza виступить британський гурт Architects, популярний серед любителів жанрів меларкор, пост-хардкор, технічного та прогресивного металу. Саме вінничани будуть «розігрівати» британців.

SPACE OF VARIATIONS було засновано в 2009 році, але приблизно через півтора роки існування через людський фактор діяльність хлопців призупинилась. «Нове життя» гурту розпочалось у 2015 році в оригінальному першому складі: Зацерковний Олексій — гітара, вокал, Дмитро Козачук – гітара, Дмитро Кожухар – вокал, Денис Шинкевич – барабани і Сергій Приймак – бас. З часом музиканти зрозуміли, що потрібно змінити  ритм-секцію. У той же період пріоритети в деяких учасників гурту (Дениса та Сергія) дещо змінились і не на користь гурту. В результаті на місця баса і барабанів були запрошені хороші друзі гурту музиканти-брати Тимофій (барабан) і Антон (бас) Касаткіни. Даний склад можна назвати «золотим» та найбільш продуктивним за всю історію гурту. Саме в цей період почались концерти, зйомки та записи. Наразі склад гурту такий: Зацерковний Олексій – гітара, вокал, Дмитро Козачук – гітара, Дмитро Кожухар – вокал, Касаткін Тимофій – барабани, Касаткін Антон – бас.


За такий короткий період на рахунку хлопців безліч концертів у різних містах України та виступи на таких фестивалях, як: Файне Місто, Захід, Республіка, IBRA, Завантаження, Big Love Fest, Іншамузика фест.

Вони одні із тих вінницьких гуртів, які багато виступають за межами рідного міста.

  • Те, що ми давно вийшли за рамки одного міста – це факт. Пов’язано це, мабуть, в першу чергу, з тим, що наша музика була гарно сприйнята людьми, так як ми вкладаємо в творчість максимум емоцій і переживань. Багато хто знаходить в наших текстах і мотивах себе. Напевно, це і стало стартом для початку інтенсивної концертної діяльності. А концерти – це живий контакт з публікою, це реальність. Для нас це, як досвід іншого стану свідомості і ті, хто в залі, також є частиною цього. На наших виступах ми віддаємо себе слухачам на 100%, щоб всім надовго запам’ятався цей момент.

Засновник гурту Олексій Зацерковний говорить, що «рокове» майбутнє Вінниці важко передбачити і він сподівається на кращі варіанти розвитку подій.

  • Є деякі обнадійливі нові імена, наприклад, відносно свіжий гурт Fitz Roy. Від  них ми очікуємо великих результатів. Також маємо позитивні спогади про нашу домашню презентацію. Все пройшло круто, в залі було дуже багато «нових» людей, а це говорить про те, що попит на таку музику у місті є і потрібно лише її людям донести та показати.

Якщо говорити про майбутній виступ у Києві із Architects, то для хлопців це новий рівень та дуже відповідальний момент.

  • Для нас ділити сцену з такими гуртами – це щось особливе. Насправді, ми не вперше граємо з всесвітньовідомим гуртом на одній сцені, але вперше граємо з гуртом, який ми всі слухаємо, або слухали і були справжніми фанатами творчості цієї групи. Цей виступ є результатом великої та інтенсивної роботи над своєю музикою та над собою. Все, що ми робили до цього, по-різному вплинуло на те, що саме ми будемо на цій сцені. Звичайно, тут ми ще маємо подякувати нашому менеджеру Олександру Карданову, адже і він доклав до цього неймовірних зусиль.

Придбати квиток на концерт можна ТУТ

Фото із офіційної спільноти гурту

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору