× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький гурт SPACE OF VARIATIONS вперше презентує повноформатний альбом

Цей гурт вже виступав на майже всіх “важких” сценах українських фестивалів, а також мав сольні концерти у різних містах Європи, тепер хлопці готові показати новий альбом у рідній Вінниці.

Один із головних гуртів української метал-сцени за останні три роки двічі став лауреатом премії The Best Ukrainian Metal Act. На сьогодні Space Of Variations виступає на різних музичних майданчиках Європи і вже у листопаді презентує довгоочікуваний лонгплей.

24 листопада о 20.00  експоцентр кінотеатру Коцюбинського перетвориться на абсолютно новий майданчик для презентації повноформатного альбому гурту SPACE OF VARIATIONS.

На їхньому рахунку вже є три ЕР (короткі альбоми з декількох пісень), останній з яких «BLACKMAIL» вийшов в серпні 2016 року. Новий альбом – це перший лонгплей, який складатиметься з 10 треків. Робота над ним тривала більше року.

Вокаліст і гітарист гурту Олексій Зацерковний розповів Vежі, що за останні декілька років вони здобули великий досвід:

– За цих пару років сталося дуже багато крутих речей, зроблено чимало висновків і великих зрушень назустріч новим рівням. В професійному плані постійно відбувається підйом, як технічний, так і на рівні загального досвіду роботи в складі музичного колективу. У суто людському сенсі також постійно стаються ситуації, які нас навчають психології та допомагають професійніше взаємодіяти і всередені групи і зовні. До речі, як показує досвід, досить часто саме в цій області знаходяться причин, що можуть стати на шляху і заважати будь-якому колективу розвиватись ефективно, тому ми відносимось до цього моменту особливо уважно і завжди шукаємо компроміси.

 

 

Музикант додає, що наразі не може охарактеризувати новий альбом, адже знає занадто багато того, що ніхто ніколи не дізнається про ці пісні, про їх походження, про те, який сенс закладений у тексти, про певні технічні моменти, зміни в структурах треків і пошуки “ідеальних”сеплів.

–  Тому моє бачення альбому знаходиться в зовсім іншій площині відносно того, хто його слухатиме не знаючи нічого наперед. Я хочу залишити можливість слухачам створити своє власне враження не викривлене попереднім текстовим описом матеріалу. Можу лише сказати на рахунок інших аспектів – на сьогодні це найскладніший проект, в якому нашому гурту доводилось брати участь. Ми відчуваємо, що цей реліз має потенціал поворотного альбому і нам дуже цікаво нарешті показати його світу, – говорить Олексій.

Хлопець зізнається, що учасники гурту завжди грають самих себе на сцені і не створюють фейкових образів, адже дійсно люблять те, що роблять. Ця енергетика дозволяє їм відчувати себе абсолютно комфортно на музичних майданчиках у інших країнах:

– Люди відчувають вібрації і свідомо або несвідомо взаємодіють з нами, після концертів ми часто спілкуємось з публікою, і отримуємо приємні відгуки. Звичайно, тури в інших країнах – це великий крок для гуртів у всіх сенсах, і звичайно ці поїздки дали нам безцінний досвід.

Здобудий досвід музиканти передають і у новому альбомі, а також цього разу влаштовують своєрідний експеримент, адже виступатимуть на новому майданчику у рідному місті. Сцена буде встановлена в залі експоцентру кінотеатру Коцюбинського ,там де зазвичай відбуваються виставки.

– Коли ми шукали приміщення було багато критеріїв яким воно повинно відповідати: розташування залу, його форма і площа, відповідність до розмірів сцени, до звуку, світла, можливість встановити фудкорти, зробити всі необхідні зони та ще десятки нюансів. Після довгих пошуків і переговорів ми зупинились на цьому варіанті, а це знак того, що все буде топ, – говорить Олексій.

Спеціальним гостем заходу стане львівський гурт «АННА».

Придбати квитки можна ТУТ.

Фото надані Олексієм Зацерковним 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору