× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький гурт посів останнє місце у півфіналі національного відбору на Євробачення. ВІДЕО

Вінничани з гурту The Hypnotunez під час першого півфіналу Національного відбору на конкурс “Євробачення” посіли останню сходинку серед восьми гуртів, які брали участь у відборі. 

Загальний результат конкурсантів складали з оцінок суддів та глядачів. У журі цього разу було представлено три музиканта: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. Вони поставили вінничанам найнижчу оцінку – всього 1 бал.

The Hypnotunez виступали першими під час відбору. Як передає Tabloid, “крім самої пісні, “вінницькі пацани” чарували аудиторію джентльменськими костюмами та рожевими шкарпеточками, а ще таким самим пасмом волосся фронтмена.

“Данилко встиг заявити, що бачить гурт у фіналі – принаймні на той момент, доки ще не побачив інших учасників. На думку ж Філатова, виступ просто “не вмістився в телеекран”, така потужна в колективу енергетика. А от Джамала була скептичніша: пісню The Hypnotunez вона не бачить на “Євробаченні”, бо за правилами конкурсу вокал там іде наживо, а інструменти – ні, відтак на конкурсі музиканти були би позбавлені можливості імпровізувати і загубилися би”, – пишуть київські журналісти.

На жаль, рішення глядачів не відрізнялося від вердикту суддів: вінницький гурт і за результатами голосування публіки отримав найнижчу оцінку – 1 бал. До півфіналу під час першого кола потрапили MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Другий півфінал відбудеться 16-го лютого, а фінал – 23-го лютого.

Читайте також: THE HYPNOTUNEZ у Вінниці зібрали аншлаг і зламали контрабас. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору