Вінницький гурт «НЕ лізь, БО вб’є» запрошує на музичну аеробіку

Вінницький гурт «НЕ лізь, БО вб’є» оголошує про відкриття музичного сезону та запрошує зарядитись енергією на весь останній місяць зими.

Вже цієї п’ятниці, 3 лютого, о 21.00 в River City (Кармелюка,2) відбудеться концерт енергійного вінницького гурту «НЕ лізь, БО вб’є», який славиться своєю шаленою енергетикою та «рванням» сцени.


Востаннє у рідному місті хлопці виступали ще в кінці листопада минулого року.

  • Будемо грати найвеселіші свої пісні з домішками каверів. Програма складається з двох блоків по одній годині, враховуючи перерви. В основному пісні танцювальні і провокують слухачів на рухи. Такий собі музичний фітнес, – розповів Vежі фронтмен гурту Андрій Рудик.

Хлопці говорять, що їх музика – це своєрідна терапія, яка лікує від хандри, поганого настрою і змушує повністю віддаватись драйву.

  • Ми часто виступаємо як Вінниці, так і за її межами. Зараз активність виступів зменшилась, так як працюємо над записом другого нашого альбому і це потребує багато часу та роботи, – поділився деякими секретами Андрій Рудик.

Квитків на концерт у передпродажу нема, щоб замовити місце за столиком потрібно зателефонувати у River City за номерами 098 477 47 01 або 063 773 00 01.
Вхід: 60 грн.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору