× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький депутат відповів лайкою на спроби активістів розповісти про прапор УПА. ВІДЕО

Сьогодні, 29 березня під час сесії Вінницької обласної ради, на якій серед іншого мало розглядатися питання використання червоно-чорного-прапору на офіційних установах міста та області, відбувся конфлікт між депутатом Олександром Масленніковим та активістом Андрієм Гайдаєм.

Під час блокування трибуни, яке здійснили депутати – прихильники червоно-чорного прапору спільно з активістами “Правого сектору”, активіст Гайдай здійснював пряму трансляцію дискусій у сесійній залі. Зокрема Гайдай намагався пояснити депутату Масленнікову – обраному від партії “Батьківщина”, – значення цього прапору для українських націоналістів та бійців, які воюють в АТО. Депутат Масленніков у свою чергу назвав це питання політичним, звинуватив активістів у спробі зірвати сесію та заявив, що лише нещодавно дізнався про червоно-чорний прапор, попри те, що “прожив вже понад 40 років”.

У якийсь момент депутат перейшов на нецензурну лайку та звернувся до активіста зі словами: “Тусуйся отсюда, громадянин, бл*дь”. Після цих слів активіст нагадав депутату, що в цей момент здійснюється прямо трансляція його поведінки у сесійній залі, однак Масленніков на це не зреагував, натомість запропонував Гайдаю “піти-вийти і помірятися патріотизмом”.

До слова, питання використання червоно-чорного прапора на офіційних будівлях Вінниччини під час памятних дат так і не було винесено на голосування. Після перерви депутати не змогли зібрати кворум, тож головуючий закрив сесію. Таким чином депутати змогли розглянути лише сім питань із понад шести десятків зазначених у порядку денному.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору