× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький авіаційний завод продадуть на аукціоні

Вінницький авіаційний завод “ВІАЗ” потрапив до списку підприємств, які продадуть на аукціоні через заборгованість. Станом на травень 2019 року, найбільше з усіх заборгував податковій Івано-Франківський котельно-зварювальний завод – 8,8 мільйона гривень.

Як йдеться у повідомленні на сайті “Економічна правда”, державний концерн “Укроборонпром” хоче продати дев’ять підприємств через заборгованість перед податківцями. Зокрема, Вінницький авіаційний завод “ВІАЗ” заборгував 4,4 мільйони гривень.

Серед інших підприємств, найбільше заборгували Івано-Франківський котельно-зварювальний завод — 8,8 мільйона гривень, Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння — 6 мільйонів гривень та 171 Чернігівський ремонтний завод – 5,4 мільйона гривень. Щодо останнього, ним уже зацікавилися інвестори, які готові забудувати площі заводу. За даними системи Youcontrol, усі підприємства мають податкову заборгованість станом на травень 2019 року.

— Продаж зазначених об’єктів буде здійснюватися після передачі Фонду державного майна функцій управління, – пишеться у листі-відповіді Фонду до ДК “Укроборонпром”, — Пропонуємо слідкувати за інформаційними повідомленнями про продаж об’єктів на електронних аукціонах на сайті “Prozorro.Продажі”.

ДК “Укроборонпром” об’єднує більше 100 підприємств у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. Також “Укроборонпром” має більше 10 конструкторських бюро.

Головне фото: ukroboronprom.com.ua

Читайте також: У Вінниці створюють нові ударні вертольоти для армії на базі радянських машин. ФОТО

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору