× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінницький аеропорт відремонтують за понад півтора мільйона

13:03
Автор: Віталія Мазур

До 1 червня 2018 року у Вінницькому аеропорту збираються капітально відремонтувати частину приміщень зони реєстрації пасажирів. На ремонт заплановано виідлити 1 мільйон 568 тисяч гривень.

Принаймні, про це зазначано у тендерній документації допорогових закупівель на сайті ProZorro. Так, прийом заявок від підрядників, які можуть виконати дані роботи, триватиме ще 4 дні – до 22 серпня. А розпочати реконструкцію має не пізніше, ніж за три дні після підписання договору із замовником після того, як буде обрано переможця.

У тендерній документації зазначено, що термін виконання робіт: протягом строку дії договору та згідно календарного графіку виконання робіт, але не пізніше ніж до 01.06.2018 р.

  • Поки що ці роботи ми замовляємо за власний рахунок, – повідомив Vежі директор аеропорту Ярослав Мазурець. – У червні з держбюджету нам надали мільйон гривень, але ці гроші ми використаємо на оплату виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції злітно-посадкової смуги. За цих півтора мільйона, що ми зазначили в останньому тендері, нам потрібно буде відремонтувати вокзал аеропорту – тобто зону реєстрації пасажирів на першому поверсі. Другий ми поки ще не беремося оновлювати.

Злітна смуга Вінницького аеропорту стане ширшою на 3 метри

Так, у рамках реконструкції зони реєстрації пасажирів, буде замінено вентиляцію, обладнано кондиціювання зали та облаштовано опалювальну систему. А також замінять мережу для гарячого та холодного водопостачання, електричні мережі.

У документації також йдеться про те, що підрядник гарантує можливість нормальної експлуатації об’єкту, при умові його правильної експлуатації, протягом 60 місяців (5 років) з моменту здачі об’єкту будівництва в експлуатацію.

Нагадаємо, нещодавно у приміщенні аеропорту запрацювала дитяча кімната.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.